• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu
#48
Big Grin 
Cccam   diera
program nepošlu,ale nastíním jak pracuje:zadám aby hledal nezabezpečenej router(admin,1234,atd) ke kterýmu je připojenej vícetunerovej přístroj z toho důvodu,že si tento klient platí za vícenásobnou line skrz nahrávání,ale samozřejmě pořád nenahrává....,vyčtu z ccamu,je jedno jaký to je,že se nedá 2.1.2 a starší vyčíst je jen blbost,všichni to hážou na 2.3.0,ale je to jedno jak píšu.no a samozřejmě takovou line nikdo nemá-funguje spolehlivě-klient ať je třeba z německa,polska atd. na to nepřijde-platí poskytovateli a tomu je to jedno že třeba druhá line jde na jinou IP adresu...tak že tak... :-)
jo a ještě jedna věc-dalo by se to hoodně dobře zpeněžit,ale nedělám to pro peníze spíš,že mě to baví,a že mi fungujou skoro všechny platformy a zadarmo ani se na to moc nedívám,ale ten pocit,že sem vytvořil něco,co nikdo nemá(moje začátky s P6010) , kdy jsem měl radost že funguje tenkrát Trade technology i bez karty a třeba autoupdate na Digi(illusion M5) to bylo fajn,ale toto je uplně jiný Level... :-)
autor  xxxxxxx
ešte žijem vuplus duo 4K , VTI.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - od oneeeee2 - 03.5.2019, 18:32

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)