• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu
#62
hansolo: pokud nemas cas, tak proc ho teda nevenujes tem, co si ho zaslouzi a porad dokola tu vypisujes? Ono to neni o tom, ze "nemam" penize, ale ze "nechci" dat penize. Maly, nybrz podstatny detail. Stale me nikdo nepresvedcil a neukazal duvod, proc bych mel utratit nasobek. Nasobky obvykle utracim za veci, u kterych sam vidim pridanou hodnotu. Tady vidim jen tve posmesky.

Toto tema jsem zalozil pres X lety, ted jsem si dovolil napsal, jak jsem dany "problem" vyresil. Tys prisel a hned si tu zacal doslova vysirat s tim, ze na tom shitu Oscam nemam, ze obraz stoji za nic a kdovi co jeste. Pri otazkach na konkretni veci je tva odpoved, at si to koupim sam. Tak proc sem vubec pises? Proc tu ztracis cas? Co ma byt vysledkem tveho psani zde? Posunes nekoho nekam dal? Obavam se, ze neposunes ani sebe...
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - od S474N - 05.5.2019, 0:09

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)