• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní
Zdravím pánové, potřeboval bych poradit, začínám být zoufalý. Dal jsem si dohromady ambilight, hw stránka v pořádku, ale stáhnul jsem hypercon, nastavil podle svého zapojení a za boha nevím jak vygenerovat hyperion.config.json. Přes hypercon se dostanu do RPi přes ssh, nainstaluji hyperion, ale když dám odeslat konfigurační soubor, tak mi hypercon vyhodí chybu:
Kód:
sftp Send Hyperion Config - Sourcepath: , Targetpath: /storage/.config/, Filename: hyperion.config.json
ssh out:     cat /storage/logfiles/hyperion.log
ssh in:     Hyperion Ambilight Deamon (382)
ssh in:         Version   : V1.03.2 (brindosch-99d9396/d3713a8-1469452981
ssh in:         Build Time: Jul 25 2016 06:54:40
ssh in:     ERROR: No valid config found
Řekl jsem si dobře, nemá tam soubor do kterého to uloží, tak jsem mu vytvořil prázdný soubor s názvem hyperion.config.json a vyhodil mi tohle:
Kód:
sftp Send Hyperion Config - Sourcepath: , Targetpath: /storage/.config/, Filename: hyperion.config.json
ssh out:     cat /storage/logfiles/hyperion.log
ssh in:     Hyperion Ambilight Deamon (381)
ssh in:         Version   : V1.03.2 (brindosch-99d9396/d3713a8-1469452981
ssh in:         Build Time: Jul 25 2016 06:54:40
ssh in:     INFO: Selected configuration file: /storage/.config/hyperion.config.json
ssh in:     terminate called after throwing an instance of 'std::runtime_error'
ssh in:       what():  Failed to parse configuration: * Line 1, Column 1
ssh in:       Syntax error: value, object or array expected.
ssh in:     Aborted (core dumped)
U starších verzí hyperconu, bylo tlačítko pro vytvoření konfiguračního souboru, který se poté nahrával ručně, bohužel u nového nemůžu nic podobného najít. Odpověď jsem hledal zde na fóru i na cizích fórech už dva dny a bez výsledku. Děkuji za pomoc.

PS: jestli někdo z Vás má ještě starou verzi hyperconu, na které je ještě tlačítko "Create Hyperion config" tak ta by mi možná pomohla :)

EDIT: Omlouvám se jsem blbec Big Grin teď jsem si všimnul že tlačítko create hyperion config mám schované za start lištou windows -_- kdyžtak tento příspěvek můžete smazat
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní - od syneda - 07.4.2017, 12:05

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)