• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní
Vidím že za poslední rok se zájem o Hyperion hodně zvýšil, sám Hyperion používám přes rok a nemůžu si ho vynachválit. 
Trochu sem to přestřelil a mám tam ws2812b 60/1m což dělá 216 LED na 50palcové plazmě Big Grin 



Dělal jsem vše podle tohoto návodu  který už ale tady byl zveřejněn. Návod je srozumitelný i když si ho přeložíte třeba přes Google překladač.

Pokud máte nějaké problémy s konfigurací tak nejlepší co můžete udělat je zajít na oficiální stránky hyperionu https://hyperion-project.org/ Kde je jak celkový návod jak nastavit hyperion, tak ofic. fórum. 


Ale proč tu píši, hlavní tvůrce HyperConu vyzívá pro přeložení aplikace do národních jazyku a proto že vidím jaký je tu zájem sem se rozhodl aplikaci přeložit, a poslat na Github.
Jedině co bych chtěl poprosit je aby to po mě někdo zkontroloval plus se domluvit jak něco přeložit (třeba termín GRABBER), přeložený HyperCon je ZDE. (bude tam jen omezenou dobu aby se tato verze nešířila) 
Budu moc rád za pomoc. Připomínky prosím pište do zpráv ať to tu nezaspamujeme.  
Edit 2.11: Aktualizoval jsem odkaz na novou verzi překladu kde jsou opraveny chyby na které jsem přišel.
[Obrázek: Z2Ju9fg.jpg]
[Obrázek: ymvDN]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní - od patriot14 - 01.11.2017, 20:50

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)