• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní
rene.hav: jde mi o to, že je téma je dost rozsáhle roztažené na 16ti stranách, ale i když to přečteš, tak ti to nemusí dát ucelený pohled na konkrétně tvůj problém. Návody jsou tu nahodile naházeny kolikrát v cizím jazyce a kolikrát ani odkaz nefunguje pokud nejsi registrován jinde.  Toto by měl být univerzální postup v češtině na jednom dokumentu s tím, že máš možnosti dle toho co kdo tady již použil či udělal jinak než v tom návodu. Tedy pokud lidé, co to již mají nějak odzkoušeno přispějí svými znalostmi - dal jsme to dohromady z toho co jsem přečetl, ale víc nic.

Pokud tedy můžu, tak se zeptám tebe jako uživatele a tvořitele:
1. Hyperion - klient(addon v Kodi zdrojového signálu) posílá na server (malina) přes router signály k ovládání led pásku. Existuje aplikace pro Hyperion v Androidu, abych mohl pak pásek ovládat přes mobil dálkově pro dokreslení atmosféry? Když zrovna nepromítám a nechci aktivní Ambilight?
2. APA102 - proč jsi použil tento pásek a ne třeba SW2801 - jaký jsi měl důvod, co o tom víš, jaké jakou rozdíly, výhody nevýhody
3. RPi3 které jsi použil - když jsi ho pořizoval, musí mít ta malina nějaké specifikace? Slyšel jsem o licencích atd. Nebo stačí když má ty správné OUT a IN ...na jakém OS na malině jedeš
4. Jaký jsi použil zdroj? resp. jak dlouhý máš pásek, jaké zatížení a jaký zdroj si zvolil, má to nějaké chyby? Problikávání, atd?

Víc mě zatím nenapadlo.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Ambilight aneb osvětlení za televizí dle scény na ní - od padik35 - 09.11.2020, 11:21

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)