• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitparáda pluginů aneb pochlubte se co používáte
#1
Thumbs Up 
Ahoj. V repositářích a pluginech je bordel a mnozí nevědí, co instalovat. Zkuste sem dát 5 vašich nejoblíbenějších pluginů, aby ostatní měli typ, jak své Kodi obohatit.
1. SALTS (stream all the sources)
2. Socac (kvůli virtuálnímu archivu)
3. Befun (rychlý přístup)
4. Shoutcast (rádia)
5. Exodus (nový, docela dobrý)
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#2
číslo 5. exodus,nějakou dobu jsem ho používal ale poslední dny mi to hodí chybu no stream,máte někdo taky takový problém??
 
Citovat
#3
Teď jsem ho testoval a vše funguje. Jakou máš verzi exodusu ? Aktuální je 1.3.2
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#4
Co to umí ten exodus, k čemu je to dobré?
 
Citovat
#5
To samé, co kdysi uměl genesis :-)
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#6
Podobně "chytrou" odpověď jsem čekal. No nic jsem se nedozvěděl, jdu spát
 
Citovat
#7
https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show...eo.exodus/
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#8
EDIT kvůli aktuálnosti: 5+ mých nejvyužívanějších pluginů:
1. Sosáč, BeFun.cz (filmy a serialy, k tomu Titulky.com).........doplňkově SALTS (co je v nabídce nemusí být skutečně dostupné).
2. Radio (v oblíbených: American Roots, WSM650, Bluegrass Jamboree, ....).
3. YouTube (z toho hudební soubory a klipy).......čím dál méně kvůli problémům připojení.
4. iVysilani ČTv, Prima Play (...archivy).
5. TviTCH (streamované gamesky).
6. Aktuálně.cz (internetové alternativní TV weby).
7. VNC pro Kodi (...asi v této chvíli), připojuji se RealVNC. To spíš při konfiguracích.
 
Citovat
#9
asocz: Velice děkuji za odkaz, ale tuto stránku jsem navštívil ještě předtím než jsem napsal dotaz, protože z toho popisu jsem nebyl moc chytrý
 
Citovat
#10
1. Stream
2. Aktuálně.cz
3. Youtube
4. iVysilani
5. Videacesky
65XH9096 * Dinobot 4K+ + PS50B650
 
Citovat
#11
Lucky005: nejlépe vyzkoušet. Když nevyhovuje, vymazat jde vždycky. Je tam toho poměrně dost v 1080p kvalitě :-)
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#12
to asocz
Funguje na tom Exodus addonu i stahování titulků podobně jako jsem to zkoušel na sosáči?
 
Citovat
#13
Vyhledání a přiřazení cz titulků k filmu/seriálu není věcí addonu ale Kodi - samozřejmě existují i vyjímky, například SALTS má i vlastní "titulkovač", který můžeme ale nemusíme používat.

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#14
jardahlavka: ano funguje. V nastavení pluginu je potřeba dát češtinu. Rossi D: Dát si do Kodi min. titulky.com a opensubtitles je samozřejmě základ hned v prvotním nastavení po instalaci :-)
HTPC s Linux Mint
 
Citovat
#15
Nevím zda se nemýlím, ale když jsem Exodus před časem zkoušel, tak tento addon nepodporoval integraci filmů/seriálů do knihovny (podobně jako Sosáč, Salts atd.) a vše řešil přes Trakt.tv databázi. Možná se situace změnila, ale tehdy jsem tento addon zavrhl právě stran této chybějící funkce ...

Tak Tebou zmiňovanou instalaci zdroje titulků v základu jsem na mysli neměl, mám již to tu tak zažité, pokud poukáži v odpovědi na nějakou možnost, tuto se snažím i doložit buď obrazově či textem. Nechodí sem pouze profesionálové, ale i uživatelé kteří s Kodi teprve začínají, dříve či později by se na toto zajisté někdo z nich zeptal a věř tomu, že je nenapadne použít ikonku "Hledat" , možná na to časem přijdeš sám ...  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#16
@ Rossi D
Titulky jsem včera dával mezi prvními z repozitáře Beam Kodi
Díky za dovysvětlení, nevěděl jsem, že to platí centrálně z KODI pro ostatní doplňky. Nu což začínám a tak tu budu občas pokládat divné otázky :-)
Každopádně je paráda, že je tu takové fórum, sám bych na určité věci přicházel dlouho.
Raspberry Pi 3B, LibreELEC  arm-11.0.6 MR  (KODI 20.3, skin NEXUS), 16GB SDHC SanDisk cl.10 UHS-I
 
Citovat
#17
@Lucky005

Něco málo okolo náhrady za Genesis jsem řešil zde, třeba Ti to bude k užitku  4 → Jakou náhradu za Genesis?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#18
Dík za odkaz, mrknu.
Jako kdyby někdo napsal jsou tam filmy seriály v super kvalitě ale v origo znění tzn potřeba titulků tak aspoň vím něco. Ale 3 příspěvky a pořád jsem z toho nebyl chytrý, nechápu že když to někdo má a používá, tak proč nemůže jednoduše napsat.
 
Citovat
#19
1. Sosáč (originál zvuk+titulky)
2. Exodus (kvalita 1080p, nejnovější filmy)
3. Youtube (dokumenty, talkshow)
4. iVysílaní ČT
5. Prima Play
Raspberry Pi 3B, LibreELEC  arm-11.0.6 MR  (KODI 20.3, skin NEXUS), 16GB SDHC SanDisk cl.10 UHS-I
 
Citovat
#20
1. Sosáč
2. Prima Play
3. Stream
4. iVysílaní ČT
5. zatim nevybrano 40
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)