• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Předpověď počasí
Jaké je nejlepší počasí do Openelec?

Citovat
In-počasí  s přesností předpovědi jsem spokojen, neměl jsem důvod zkoušet jiné .....
RPi 2 - BerryBoot - LibreELEC 7.0.2 + Retropie 4.0.2 + Raspbian PIXEL + LibreELEC Krypton 7.90.006

Citovat
In-počasí je dobré, ale bohužel nezahrnuje všechny lokace tak jako jiní poskytovatelé... Osobně preferuji OpenWeatherMap Extended. Používám i Yahoo! Weather, ale ten je poslední dobou nějaký nestabilní a to nejen v OpenELEC, stejně nespolehlivý je i v různých pluginech na SAT settopboxech, pokud však funguje je perfektní ...
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Děkuji vyzkouším

Citovat
Mám v RPi3 In-Počasí. Bohužel netuším, jak rozkliknout podrobné informace v pravých oknech s přehledem na několik dnů dopředu. Vidím, že je tam více textu - ten původní, viditelný není dokončen, ale rozkliknout, rolovat atp. nelze.

Víte jak na to?
Raspberry Pi3: SD karta Kingston 32 GB class 10 (nově zkoušená) @ OpenELEC 6.95.3 (beta)
Originální napájení - 2,5A

Citovat
Takto se to zobrazuje u mne - první obrázek je z In-Počasí a další z Open Weather ....

3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)