• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovanitv.cz
Zdarec, 
marně se snažím rozběhat IPTV sledovanitv.cz na Raspberry Pi 3. Pro Kodi je přímo plugin, takže přes Video>Doplňky>Sledovanitv běží TV v pohodě. Ovšem přes hlavní menu TELEVIZE se mi načte pouze seznam kanálů a EPG, ale žádnej kanál neběží. Nenapíše to ani žádnou chybu. Prostě je to hluchý, ať zvolím jakejkoliv kanál. 

Máte někdo nápad?

Citovat
Tak pokud je to primo doplnek, tak ti asi v Televize bezet nemuze, ne? Nebo je to PVR klient?
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
flat_eric: Já to mam vyřešeno následovně:

1, Navštívil jsem stránku: [Only registered and activated users can see links Click here to register] , kde se přihlásíš pod svým uživatelským jménem a heslem.
2, Vytvoříš si na PC M3U soubor a do něj zkopíruješ celý obsah z té stránky.
3, Soubor si zkopíruješ do KODI třeba do složky VIDEOS.
4, Přejdeš do Add-on, s povoliš IPTV simple client.
5, Nastavíš IPTV simple client, tím, že vybereš, že chceš použít lokální soubor a nastavíš cestu k souboru.  Potom už jen povolíš.
6, A pak to znáš přejdeš do nastaveni TV, povolíš a v hlavním menu se ti objeví televize a v ní i seznam všech kanálu.

Takhle mi to funguje, jen nelze zobrazit EPG, další věci jako nahrávaní atd. jsem nezkoušel.

Citovat
Chci se zeptat, jak je to s těmi HD programy. Addon, který již není vyvíjen nedokáže přehrát HD programy. Vytvořil jsem si demo účet na sledovanitv.cz a jeden z demo programů je Retro a v nativním přehrávači na těchto stránkách můžu přepínat mezi SD/HD. Po stažení playlistu do Kodi ho ale mám jen v SD vysílání. Znamená to, že ani touto cestou nedokáži přehrávat HD streamy? Díky.

Citovat
BarbarTulipan: dobrý a jak ti to řeší token? to musíš stahovat ručně každých 24 hodin ten playlist že?
Samsung Smart TV
RaspBerry Pi 3B - OSMC - KODI

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)