• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LibreELEC vzdálená správa plochy přes VNC via DispmanX
#18
@rycho: Začal jsem psát odpověď v duchu "proč by VNC v LE/Matrix neměl fungovat ?" ...

Beru zpět a píši - kdo ví zda se podpora pro VNC v LibreElec/Matrix vůbec objeví .... namátkou jeden dotaz položený na kodinerds.net → VNC für Matrix/LibreElec  19 17  19

Nejhorší na tom je to neustálé shazování této služby v xxxElec některými uživateli, s odkazem na zbytečnost a neužitečnost. Argumentace a doporučování alternativy v podobě webového rozhraní je zcela mimo mísu, toto rozhraní  nemůže VNC konkurovat či se s ním srovnávat. Již jsem to několikrát psal a píši znovu, nedám na VNC dopustit ! Uživatelský komfort je zde k nezaplacení, rychlé zprovoznění ... po instalaci xxxElec pouze povolím službu VNC a je hotovo !  Vypnu TV v dané místnosti a jdu si vše dokonfigurovat k PC, odkud zvládnu takto obsloužit XXX strojků v XXX místnostech aniž bych zvednul pozadí z křesla ... Mám pocit, že tito "kritici" viděli VNC pouze z pendolina a  nemají ani páru co vlastně kritizují .... kdo nevyzkoušel NEVÍ !!!
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: LibreELEC vzdálená správa plochy přes VNC via DispmanX - od Rossi D - 07.5.2021, 13:18

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)