• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak aktualizovat KODI na RPi?
#61
(02.4.2016, 19:50)ClonyXXL Napsal(a): ... jen jeden - ten generic 64 bitovy Disk image... (Xtreamer)
UPRAVENO::: Hele Clony, já tam vidím x86 Generic, ale k němu je napsáno, že nepodporuje starší Nvidia, doporučují x86 Nvidia Legacy builds, ale ten vidím jen ve verzi 6.0.3

http://openelec.tv/get-openelec
A jenom takový nápad, protože na stránce Xtreameru Ultra 2 jsem viděl, že se chlubí i možností rozběhnout Debian. - Na Raspbianu Jessie jsem Kodi instalované z repozitáře zkoušel a chodí taky svižně. Zabere si ale plný běh na GUI (nenašel jsem příkaz návratu do Raspbian ale šel mi do něj jen restart). Nejsou ale zas některé volby, které měl Kodi na OpenELEC, třeba ta záloha. A zatím na tom neumím VNC server, hází nějaké chyby fontů při startu.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#62
Kdyz klepnes na tu 32 bitovou, na dalsi strance pisou neco o tom, ze to je pro oboji (en neumim, translator).
 
Citovat
#63
OK, ještě jsem to znovu prozkoumal, předchozí svůj text jsem malinko upravil (Na Nvidii Debian... sorry).
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#64
No je to od nich moc hezke, ze doporucuji starou verzi. Ale me zajima verze nova! Nebudu prece vyhazovat ani ne tri roky starou hracku jen kvuli tomu, ze tam prdli neco, co tam byt vubec nemusi a nahazeli to do jednoho pytle. Tak at ten pytel zase vysypou a roztridi, ne? Me muzou nas..at. Oni se rozhodli a ostatni at si trhnou. A kupuji ....
 
Citovat
#65
Zdar, mám taky Xtreamer Ultra 2 a na openelec 6.0.0 jsem upreadoval čistou instalací někdy začátkem prosince. Použil jsem diskimage Generic x86, který podporuje grafiku Ultry 2, tj. GT 520M, viz. http://www.geforce.com/drivers/results/80134. Legacy by mělo být na starší grafiku. Normálně mi to jede a i aktualizace až k současně aktuální verzi 6.0.3. mi pak šly normálně automaticky. Čistá instalace se musela udělat proto, že potřebný prostor pro systém se z verze 5.0.8 zvětšil a manuální update zkopírováním souborů do složky update kvůli tomu nefungovalo. Beta verzi 7.0 jsem nezkoušel. Raději mám stabilní verze. Tak snad pak půjde nainstalovat i verze 7.0.0, až bude k mání. Nejsem takový znalec, abych z fleku napsal, jak jsem to udělal, ale vše jsem si našel na netu, hlavně na fóru Openelecu a na wiki. Takže Generic x86 jede.
 
Citovat
#66
Ahoj. Našel jsem tu tvou odpověď.
Mně 6.0.3 jela i ta Legacy. Jenomže na všech hračkách (mám 4) potřebuji stejné KODI kvůli sdílení databáze PhpMyAdmin (probíral jsem to v jiných vláknech, takže tady jsem to asi neuváděl), takže jaksi nelze čekat ještě kdo ví jak dlouho, respektive jestli se rozhodli to sloučit, tak čekáním se stejně ničeho lepšího nedočkám a chybu to bude házet vždycky.
Však si zazálohuj současný stav a můžeš vyzkoušet 7.0.0
Takhle to zatím vypadá, že prostě podpora pro Ultra 2 tím pádem skončila :-(
Respektive - kdyby tam necpali ten Xorg cosi, asi by to fungovalo v pohodě.
 
Citovat
#67
prosim vas musel som nanovo formatovat SD, stiahol som Openelec 6.0.3 nainstaloval na kartu, dal do maliny spustil a cuduj sa stale tam je KODI 15.2
je nejake image kde uy je KODI 16 popripade 16.1 ???
skusam update cey leopold add on Dev Update 4.38.0 ale hlasi mi to chybu
 
Citovat
#68
http://openelec.tv/get-openelec/category...pi2-builds

OpenElec 6.95.3 a je to [Obrázek: 6.gif]
ThinkPad T530 : Lubuntu 20.04 + Kodi 19.4 

        
 
Citovat
#69
ros: vdaka
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)