• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC
#19
TO: jkmh.Chci ti moc poděkovat za funkční odkazy a nejsrozumitelnější a nejjednoduší  instalačku která tu je.Já jsem tu sice byl on line,ale četl jsem nové a nové příspěvky a je i vyzkoušel, včetně bootování flešky+ sd karty a pořád nic.A čím víc jsem četl tím jsem z toho byl,,mantinel"a stahoval různé ubuntu,berrybooty atd.Některé odkazy byli strašně překombinované.Osobně čekám,že se najde někdo,kdo bude tvrdit,že Libre je nestabilní jak tu někdo v nějakém odkazu psal atd.ale já na to nereflektuji,jsem moc rád že to chodí hned na poprvé jak jsi mě poradilZítra se pokusím popasovat z repozitáři,zkoušel jsem zatím srp.repo z httpéčka s mizerným výsledkem.Ale malina chodí na výbornou.Jinak mám Raspberry Pi 3 Model B 64-bit 1GB RAM asi jeden rok,ale já to neinstaloval a ten co jo tak to má za sebou.Na sd kartě mám openelec 6.0.3 a v poslední době jsem měl problém s načítáním do paměti,čím dál víc nefunkčích doplňků a co bylo nejhorší,že nevím jak to udělal jakože blbuvzdorné,ale nejde tam stáhnout a nainstalovat vůbec žádný doplněk ani z netu ani z flešky a na aktualizace to nereaguje taky. Jak jsem to nové Kodi (tu 17.1) dnes jen tak zkoušel tak to bude asi mnohem komplikovanější než u té starší (16)verze.No skusím se s tím nějak ráno popasovat a co mě nepůjde tak se zeptám,snad se nějaká dobrá duše jako vy dva nahoře najde.Takže ještě jednou díky,každopádně toho ještě nevím hóóódně moc ohledně maliny a její možností.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC - od bara - 19.11.2017, 0:13

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)