• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC
#22
To : JKMH - vysvětlení.Zřejmě jsem to napsal všechno dohromady a zmateně,takže popořadě.Nainstaloval jsem to podle tvých odkazů díky moc za ně,které jsou mimochodem dobré (čily funkční) a měl jsem to za chviličku hotové.Rozjet to v malině nebyl žádný problém.Problémy nastaly a to několik až s klasickými repozitáři z ofic.stránek,jako je fusion,sup.repo a podobně.Jak jsem se dočetl tak je to způsobené tou žalobobu v USA - je to blokované.Takže jem si nainstaloval všelijaké jiné repo s doplňky co mě šly nainstalovat (FUSION a SR tudíž nemám) což mě zabralo nějaký čas,protože nevím čím to je,ale jde mě to jenom z flešky ze zipu který si odněkud stáhnu.Pokud zadám nějakou http stránku tak to nic nenajde,nebo nic nestáhne.Samozřejmě mám povoleno stahovat z nez.zdrojů,ůroveń expert atd.přesto to nejde.
.Titulky a čes.jazyk,čas.pásmo a takové ty drobnosti už mám taky překouslé.Do Confluence jsem přepl hned protože se mě zdá u toho,, pro mě nového" to přebíhání ze složek do složek moc překombinované a že pokud to neznáš dobře snadno se v tom stratíš.Možná je to ovšem na zvyku a časem se s tím poperu.Takže to zkouším a zatím stabilita v pohodě.Je toho zatím dost co objevovat,takže se určitě ještě ozvu o radu.Zatím díky.
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC - od bara - 23.11.2017, 11:42

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)