• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC
#24
No přes wifinu ,ale tím to není,zkoušel jsem i pevný síťový kabel tak nevím,ale aktualizace mi jdou v poho. Samo.že jinak mám různé technické hovadinky jako jsou 2 noťasy,tablet asus,tel.LG smart ,tablety a mobily a všechno to šlape Problém skoro u všeho repa (addonu) je co si budem namlouvat ta oblíbená věta po stahování ze zipu o ,,legality" a ble ble ble v anglině,takže mě to nepustí nic stáhnout,takže nechápu jak se tu někteří rozepisují jak jim valí sosáš ,befan atd.když je všechno zablokované do 1 minuty je to v p ..Jó před půl rokem to bylo ještě hej...Zrovna teďka se pokouším o Stream HUB a o iptv.Všechno je jaksi dosrané a jdou po nás obyčejných uživatelích jak po uzeným.Jenže svět je barevný a jsou tu i takový chytráci co si neuvědomujou výši výdělku u nás a ve státech a ještě to vychvalují,to jen na okraj.Co je ale zvláštní na tomto fóru,že na youtube je toho o kodi mnohem víc než zde a nebo se lidi tady bojí něco pustit do éteru ze 2 důvodů.Buď mají strach,protože udávání je český národní sport a nebo se bojí,že se dosere to na co došly a nebo oboje.Asi bé je správně že jo,Víš rád bych si to zazálohoval až tam nacpu nějaký slušný základ.Jestli jsi to zkoušel tak písni jak to jde cestou nejmenšího odporu.Ono jsou tu diskuze na zálohování,ale zase jaksi kostrbatě a nasložito.A na podpis se určitě mrknu ,,bo" zatím nevím jak to tu fachčí.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Priprava SD karty pro instalaci OpenELEC - od bara - 26.11.2017, 21:46

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)