• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky.com
Čau fungují vám titulky.com jako doplněk v kodi. Začalo mi to psát hlášku že mám špatně uživatelské jmeno nebo heslo
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)

Citovat
A zkousel ses s tim loginem prihlasit primo na webu? 88
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
Ano tam mě funguje
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)

Citovat
Mne píše "Nenašli sa žiadne titulky", včera to fungovalo OK (titulky.com, edna, ...).
Zistil som ale, že to robí len z niektorých zdrojov (webshare), keď ten istý diel pustím z napr. SALTS, tak titulky nájde ... nejaká chyba hľadania, už som v nastavení "titulky.com" vyskúšal asi všetky možnosti Sad.

Citovat
@ sveto99
zkus titulky vyhledat manualne

Citovat
diky za radu, manualne to ide OK. Ono ked sa v nazve suboru pouziju napr. "-" namiesto "." ako oddelovace, vtedy to nechce schrumat vyhladavanie korektne

Citovat
Ahoj,
mám problém:
Raspberry Pi 3 / LibreElec
Používám Exodus.

Ale pokaždé mi addon titulky.com hlásí, že "doplněk je určen pro české a slovenské titulky..." a chce otevřít nastavení. Když kliknu na OK, nic se neděje. Samozřejmě fungují automaticky ty z opensubtitles.org, ale titulky.com jsou titulky.com.

Díky
Raspberry Pi 3 / LibreElec / BerryBoot

Citovat
A čemu nerozumíš ma tom, že máš otevřít nastavení??
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Super, díky za odpověď, na to bych sám nepřišel.

Nastavení jsem otevřel. Jak v Titulky.com, kde jsem nastavil přihlašovací údaje. Tak v nastavení samotného systému, kde jsem nastavil jazyk titulků češtinu (Czech).

Dokonce jsem i restartoval (vypnul a znovu zapnul) samotný Exodus addon.

Citovat
Ale my opravdu nemáme křišťálovou kouli, ani ti nekoukáme přes rameno, takže vycházíme pouze z toho, co napíšeš, a tam nic o tvém nastavení nevidím. 19
Zkus to nastavit viz [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Jinak doporucuj tvé pozornosti toto - [Only registered and activated users can see links Click here to register]
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
@Ludislav exodus titulky bere jako prvni vzdy z opensubtitlies, mozna zkus nastaveni-video-titulky - vychozi sluzba pro filmy - nastavit titulky com , jinak opravdu nevim :-)

Citovat
@PetrM - Přijmi omluvu. Vím, jak se chovat na fórech. A možná právě proto, že nejsem úplný nováček (tady na fóru ano), tak mě to nedalo a lehce jsem se osočil. A proto, že znám i druhou stranu, přiznávám, že se jde ptát líp.

@matchboxx - Díky! Cením hodně tvojí práci tady na foru.

--------
Nakonec a možná proto, že jsem si tady tolik vyskakoval, mi pomohlo to nastavit znovu a restartovat (možná, kdo ví, to bylo i něčím jiným) - Celkem jsem si pomohl tímto: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
@Ladislav- musí se to nastavit v Kodi - nastavení - video - titulky - jazyky pro které stáhnout titulky

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)