• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - nesprávné řazení názvů s diakritikou
#16
celkom zaujíma hádanka :) tiež mám nastavenú češtinu a preto mi to nedalo a chcel som to nejak rozlúsknuť . problém robí asi nastavenie regiónu cz .Region sa nejak neda zmeniť priamo v kodi , iba ak pri eng . pri slovenskom , chorvatskom a aj iných jazykoch problém s radením nieje . jedno riešenie je si nastaviť slovenčinu , čo asi nebude ono :) Druhe riešenie je troška krkolomnejšie a tiež neviem či je to to najrozumnejšie , ale akotake riešenie ano . 1. možnosť vymeniť subor langinfo.xml zo zdroja slovenčiny (treba ju pridať do kodi)za ten český alebo druha možnosť prepisať v tom českom par veci aby zostala čeština ale aby sa zmenil region na slovensky , vtedy radenie funguje v poriadku . skušal som len základne veci a dva skiny ale všetko ok . čeština naprieč Kodi je nedotknutá , teda aspon čo som stihol pozrieť . Skúšal som to zatial len na win

Edit : na androide uplne nefunkčne žiaden skušany jazyk to nedokaže zoradiť Sad takže možno aj na win to bola nejaka nahoda ? že mi to začalo fungovať ? :)

 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi - nesprávné řazení názvů s diakritikou - od palozanota - 17.5.2016, 19:55

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)