• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrýt zhlédnuté ve widgetu
#1
Používám na X96 max KODI 20 + skin Arctic Zephyr Reloaded + SCC. Mám nastavený widget, který mi zobrazuje zhlédnuté seriály z Trakt TV. Když se na tuto položku podívám přes menu v SCC, je u ní možnost "Skrýt zhlédnuté" jako v jiných seznamech. V nastavení widgetu jsem ovšem tuto možnost nenašel a widget mi ukazuje všechny poslední sledované seriály. Existuje nějaká možnost nastavení nebo úpravy, aby i se ve widgetu zobrazovaly pouze nedokoukané seriály?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#2
Pokud jsem to správně pochopil mohu ti oponovat tím, že skrytí zhlédnutých seriálů u mě funguje jak v knihovně (primárně na seriály používána) tak i ve widgetu Trakt TV. 4


S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
To si asi nerozumíme. Když si najedu na SCC/Trakt.TV/Historie/Zhlédnuté seriály, tak mám stejně jako ty v nastavení možnost volby "Skrýt zhlédnuté". Já mám ale tenhle seznam nastavený i jako widget ne hlavní obrazovce, a v nastavení widgetů tahle volba není.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#4
@beepee: Tak to se omlouvám, špatně jsem to zřejmě pochopil a i nadále chápu jinak (nic ve zlém) 4
Mám na "home" vše ve widgetech, nikam se neproklikávám. Nevím jak jinak to "podat" ....
Holt už jsem z té magie LE/CE asi vypadl a dost možná se mi vše plete, systém u boxů jsem neladil (kromě update) ani nepamatuji ... není čas ...

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#5
@Rossi D: To se spíš já špatně vyjadřuju  5

Widget mám takhle a u něj prostě v nastavení Skrýt zhlédnuté" není. Asi už to není třeba dál řešit. Stejně děkuji.

[img][Obrázek: 3LkL29n.jpg][/img]
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#6
@beepee: Připojil jsi screenshot kontext menu. Pokud se ale někde nastavuje atribut Skrýt hlédnuté, bude to v nastavení vzhledu, konkrétně v nastavení parametrů daného widgetu.
 
Citovat
#7
@JiRo:  Jen jsem reagoval na @Rossi D: , který taky ukazoval CM. V nastavení parametrů tohle bohužel není. Ale nevadí. Nejde, tak nejde.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
#8
@beepee A když tak o tom přemýšlím, pokud jde o seznam/widget z nějakého doplňku, tak bych pochyboval, že ho lze ve skinu odfiltrovat podle takového atributu. Pokud tohle funguje, tak jedině u seznamu/widgetu z knihovny. U seznamu/widgetu z doplňku by takovouto filtraci musel provést sám doplněk.
 
Citovat
#9
V AZR II screenshotech jsem doplnil další pro názornost, že skrytí zhlédnutých funguje. Onen seriálový seznam je pouze na mém privátním Traktu, nikde jinde a widget z tohoto seznamu přímo čerpá. Seznamy na traktu používám jako takové odkládací místo pro věci, které bych chtěl zhlédnout až bude čas. Knihovna je naopak jakási sbírka věcí které stojí za pozdější reprízu.

@beepee: Zkus posun fokusu myši/klávesnici/DO na tvém seznamu do leva/nahoru nebo dolů (žádné písmeno jen posun) a neříkej že se ti nabídka kterou mám já neobjeví  4 Thumbup
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#10
@Rossi D Nojo, jenže menu Možnosti zobrazení je menu, které v případě, že jde o nastavení Skrýt zhlédnuté, tak ho provede generálně pro všechny seznamy/widgety v Kodi? A to, jak se domnívám, není funkce, kterou by rád @beepee: získal. Tak jak to popisoval chtěl nastavit Skrýt zhlédnuté jen pro konkrétní widget. A to pro widget, kde jsou zdrojem data z doplňku, opravdu nejde.
 
Citovat
#11
@JiRo:  tak přeci jen jsem to opravdu špatně pochopil. Myslel jsem, že se mu ono menu kde je možnost skrýt shlédnuté nezobrazuje ve widgetech vůbec. Beru vše zpět, omlouvám se za zbytečné posty  8 4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#12
@Rossi D: , @JiRo:  Děkuji vám pánové za pokus o pomoc. A o zbytečné posty se určitě nejedná, i diskuze s negativním výsledkem jsou přínosné  6
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)