• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč asi přetíženej
#1
Tak to jsem tu ještě neměl. Vypadá to, že jsme tu slávu Kodi a Sosáče šířili tak dlouho, až se to pos....
Bafruje a nestíhá.
 
Citovat
#2
Ono asi zalezi i v kolik hodin se zeovna divas. 4
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#3
dvovla: resenim je nepouzivat sosac :-))
 
Citovat
#4
A co odporucas namiesto sosaca?
 
Citovat
#5
tiež by ma zaujímalo,či je ešte niečo podobne ako sosač..............
 
Citovat
#6
SALTS
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-error?...7#pid12027
V následujícím i rada Matchboxe, jak instalovat upgrade:
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-salts-...za-genesis
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#7
asi myslel podobné jako sosáč s cz zvukem jinak addonu cizojazyčných je plno
Philips tv,kodi 18
 
Citovat
#8
Exodus
Specto
Apollo group
Zen
HD Box

cz zvuk samozrejme ne, ale titulky ano, u prvnich trech pokud jsou lze nastavit automaticke spousteni i popis v cestine pokud pravde je :-))
 
Citovat
#9
a s cz zvukem?pro deti mam pohadkař ten je s cz zvukem
 
Citovat
#10
Podařilo se to už nějak někomu zlepšit? Mně ten sosáč bufferuje skoro pořád. Začalo to někdy začátkem roku. Dělá mi to doma tak i na chalupě (různá zařízení). Internet mám upc a na chalupě wifi 40mb. Dřív se mi to nikdy nestalo a teď se nemůžu ani dokoukat na jediný film.
 
Citovat
#11
S cz zvukom máte predsa Stream-cinema. A myslím že je to oveľa lepšie ako Sosáč. Alebo je vám ľúto dať nejaké 2 éčka za mesiac?
Venztech v10 CPU Quad-core 2.0 GHz 2GB DDR3 RAM- S905X - Coreelec 9.2.2- Kodi 18.6.
 
Citovat
#12
Hm, díky za tip. Díval jsem se na to, ale knihovna je tam slabší. Teď jsem se díval třeba na mentalistu a ten tam není. Kdyby se zavedla zpoplatněná verze za sosáč za neomezenou rychlost, to by byla pecka. Ale díky za tip.
 
Citovat
#13
Hetros dik za tip , uplne som na mentalistu zabudol .a v čom je knižnica slabšia ? len tak pre zaujimavosť ? :)
 
Citovat
#14
Hetros, vôbec nesúhlasím. Sosáč sa Cineme nevyrovná. Možno tam nie sú ešte všetky filmy a seriály ako na sosáči ale je to otázka času. A hlavne kvalita obrazu a zvuku je u Cinema na oveľa vyššej úrovni. A to nehovorím že novinky sa tam objavia skôr ako na sosáči. A nehovoriac o autoroch doplňku ktorí to neustále vylepšujú a komunikujú tu s nami.
Venztech v10 CPU Quad-core 2.0 GHz 2GB DDR3 RAM- S905X - Coreelec 9.2.2- Kodi 18.6.
 
Citovat
#15
Kluci, já nemám nic proti sosáči ani proti Cinema. Jsem rád, že jste mi to včera poradili, hned jsem to nainstaloval a super. Jen pro prvním pohledu mi přišlo, že je tam míň seriálů a filmů (sosáč dneska cca 1000 seriálů a 14000 filmů). Jak je na tom Cinema cca?. Jinak kvalita super, hlavně ten zvuk. Hned jsem si pustil svůj seriál bez bufferingu. Sosáč hodím jako záložní teď. Pecka. Díky moc
 
Citovat
#16
Hetros ja viem a ani ja nemam nič proti sosaču :) mna len zaujimal o v čom je ta knižnica slabšia :) . Mame momentalne cca 10.600 filmov a 850 serialov a ver , kvalita nahradi kvantitu :) . A aj mentalista by mal byť čoskoro komplet :)

edit : samozrejme ani v stream cineme nieje všetko idealne :)
 
Citovat
#17
Určitě, jen jak jste mi napsali o Cinema, tak jsem se zrovna podíval na serial mentalista a přítelkyně se dívala sosáči na pohádku tři bratři, tak to byla taková blbá statistika zrovna. Jinak Cinema mi narozdíl od sosáče funguje, takže mockrát díky. Jsem rád, že tu něco takového je.
 
Citovat
#18
Ono když nenajdeš svůj oblíbený film/seriál na cinema stream tak stačí většinou napsat do fóra stream cinemy a palo to celkem rychle doplní.

Pokud je to samozřejmě na webshare
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)