• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EXODUS dplnok + HD
#1
Zdravím všetkých. Som tu prvýkrát a kedže si už fakt neviem sám poradiť, tak sa chcem obrátiť na Vás s prosbou o pomoc. Kúpil som si TV box Sunvel T 95, KODI verzia 16.0, všetko mi funguje, ale pred tyždňom mi prestal fungovať doplnok EXODUS. Neviem či ho aktualizovali alebo čo, ale proste prestal funfovať. Keď som ho chcel preinštalovať tak som ho klasicky odinštaloval a chcel znova nainštalovať, tak mi začala vypisovať chyba a hláška " inštalácia závislosti zlyhala ". Neviem čo to znamená, či treba niečo pridať alebo čo, ale bol by som rád, keby mi to fungovalo, lebo to je jeden z mála doplnkov, ktorý dokáže prehrať filmy a relácie vo FULL HD, príp. 4K.  Ďakujem.  6
 
Citovat
#2
Zkus se podívat na případnou reinstalaci tohoto pluginu či příspěvky pod návodem, možná Ti něco pomůže:

→ How to Install Exodus for Kodi

Plugin nemám a ani jsem jej netestoval, nemohu tedy přidat vlastní zkušenost ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
zzskv1: dnes jsem ho instaloval a funguje.
repository.exod....1.0.0
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#4
me taky funguje prozatim bez problemu, pokud ti vsak nejde , je potreba hledat na netu nejaky fix nebo zkus instalovat specto fork v podstate to stejne jako exodus
ps o kvalite 1080p nebo dokonce 4K vsak silne pochybuji
 
Citovat
#5
zzskv1: tento fix si zkusil ?

 
Citovat
#6
Wink 
Ahojte, Tak sa chcem poďakovať všetkým, skúsil som  to odinštalovať, vyčistiť a znova nainštalovať a už mi to funguje. Ďakujem veľmi pekne ešte raz.    1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)