• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OSMC
Lightbulb 
Když jsem začínal s RPi2, bylo OSMC jednou z prvních mých distribucí s Kodi. Pak jsem vyzkoušel OpenELEC a už jsem u něj zůstal. Asi je vždy důležité, jakému skinu v té chvíli defaltnímu člověk přivykne, protože vlastně na obou chodí Kodi skoro stejně.
Skin je buď graficky přítulnější více či méně, ale chyby v logice ovládání Kodi stejně nezmění.

Je tu někdo skalní příznivec OSMC, kterému chodí na jeho HW lépe než na jiném a napíše nám zkušenosti a výhody?
OpenELEC-Kodi 16.1.RC3 > RPi2 > Samsung LED46. BerryBoot-LibreELEC-Kodi 16.1.RC3 > RPi3 > LED32. SD 8GB Kingston (10) + USB Kingston G2. Kodi na NB HP 15" s W7-32bit. Kodi na LinuxMint PC.

Citovat
Ja som pravze zacinal s Openelec a neskor som presiel na Osmc. Dovod bol jednoduchy. Po pridani filmov zo Sosacu mi kodi na OE mrzlo, spomalovalo sa a celkovo som mal z fungovania velmi zly dojem. Po nahodeni Osmc vsetky tieto problemy zmizli. Takze ja mozem Osmc len odporucit.

Citovat
Zkoušim osmc zatím jen na kartě, když se osvědčí tak ho dam variantu boot z sdkarty a system na flashce.
Zatím dobré, jen mam potíž s VNC na ovladání přes vzdálenou plochu. Doinstaloval jsem VNCserver přes putty, ale problém je že VNCserver musím spouštět přes putty, abych se mohl připojit z PC. Což je docela otravné.

Zatím jsem nedořešil, aby se VNCsever spouštěl automaticky pří startu systému.
RaspBerry Pi 3 + Emko AL krabička + OSMC

Citovat
Pro mě jako "malinového NOOBA" OSMC zatím úplně v pohodě. Nezamrzá, je svižný - jednou se mi akorát stalo, že mi zůstal čas datum (a od toho všechno navazující) z předešlého dne. Neřešil jsem co a jak - restart vše vyřešil do normálu.
Samsung Smart TV
RaspBerry Pi 3B - OSMC - KODI

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)