• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BerryBoot instalátor a multi-loader
#3
[Obrázek: bug.png] Závada v přehrávání filmů na RPi3 na OpenElec v BerryBootu.
Tak se mi stala nemilá věc. Asi týden jsem neměl pod napětím RPi3 s OpenElec 6.95.3 instalovaným v BerryBootu na USB flešce. Včera jsem RPi3 opět zapnul a chtěl sledovat na sosáči nebo befun film. Jenže ouha. Filmový stream se načetl a jako spustil, jenže šel jen zvuk bez obrazu. V YouTube dokonce ani nepřepnul do celé filmové obrazovky. Pokračoval jsem v sosáči. Po několika manipulacích, kdy jsem mimo jiné zkusil "tlačítka" přehrávání pro zrychlení/zpomalení, se obraz objevil, jenže už nešlo navolit normální rychlost. Pořád to skákalo vpřed nebo vzad. Nová instalace doplňků nic nezměnila, vypínání a zapínání akcelerace v systému také ne. Doplňky pro hudbu, internetová rádia, fungují správně.
Zkusil jsem z jiné avšak RPi dvojky (kde vše funguje v pohodě) vzít aktuální zálohu a na postižené obnovit ze zálohy OpenElec. Dopadlo to ještě hůř, OpenElec začal zlobit i bez spuštění nějakého doplňku.
Ale hlavně - přeci delší vypnutí napájení nemá mít na funkci SW žádný vliv, že?
Takže jsem v BerryBootu smáznul OpenElec a nainstaloval z nabídky BB nový systém LibreElec 7. Filmové doplňky teď fungují.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: BerryBoot instalátor a multi-loader - od meda - 27.7.2016, 21:28

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)