• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Život nejsou jen jedničky a nuly
Wink 
Pochlubte se co kdo děláte ve svym volnu, když nejste zrovna přilepený k PC, ntb, nebo se nehrabete v KODI.

Já většinou na chalupě, kde nemám internet. Možnost internetu tam samozřejmě máme, ale nějak nám tam zatím neschází. Bez něj je to tak nějak větší relax.

Letos se mi poprvé povedlo naroubovat švestku, moc nadějí na úspěch sem tomu ani nedával, ale ze 6-ti pokusů se mi nakonec všech 6 ujalo. Fotka je z 11.5. , v této době jsou už větvičky 10cm dlouhé. Vypadá to že i sklidíme 2 plody z těch roubů, zatím si je drží.

[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Většinou relaxuji právě u PC  1 Jinak pravidelné venčení se s hafanem, sekání trávy, grilování na zahradě, houby (pokud rostou) a každodenní radosti s potomstvem potomstva  1 2
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Relax a práce na chatě-grilování,pochůzky po lese....

Citovat
Moc konicku - IT hracicky, zbrane, geocaching a do toho budovani x veci, letos me ceka jeste vybudovani druhe terasy (nejakych 70m2), takze o zabavu postarano 40
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)