• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI na androidí platformě Remix OS
#1
Prosím nemá již někdo vyzkoušeno, že KODI na systému Remix OS bez problémů funguje ? předem díky za Info.
Mám v úmyslu KODI provozovat na novince EVOLVEO Android Box Q5 4K s Remix OS, snad to bude fungovat.
20
 
Citovat
#2
Vlastním Remix Mini 2GB ram(originál od Jide Technology) verzi 2.0.402 Android 5.1 Kodi 16.1 Jarvis funguje bezproblému
 
Citovat
#3
Dobrá zpráva, díky tak do toho půjdu - myslím že za dva a půl tácu se to vyplatí (EVOLVEO Android Box Q5 4K s Remix OS)
dosud jsem používal Minix NEO X7 s už prastarou verzí androidu 2.2.cosi - funguje to sice stále ale chci to vylepšit - právě
možnostmi desktopového ovládání s okny které Remix umožňuje. Hlavně se těším na místní nabídku myši to mi v tom starým androidu asi chybí nejvíc. Ty jsi asi Remix Mini nekupoval tady v Čechách že , nikde jsem ho zatím nenašel ...
Jsi s tím spokojený, nadšený nebo to prostě jen normálně funguje se zádrhely ? Hezkej den přeju.
 
Citovat
#4
Koupil jsem v ČR(zaruka 2 roky) http://shop.satomar.cz/index.php?option=...Itemid=446
Má ho jen na filmy.Jinak některý aplikace (na google Play)nejsou optimilizovaný pro monitor,že nejsou přes celou obrazovku nebo nejsou pro práci s myší.
předtím jsem měl xiaomi box mini a nebyl jsem spokojený.
Ps:nechci radit,ale aktualizace mi chodí je i přislíbena aktualizace na android marshmallow.Nevím jestli se bude starat Evolveo o tento box co chceš koupit
 
Citovat
#5
Myslím že máš asi pravdu navíc to má 16GB , Evolveo jen 8GB a jedno USB oželím - cenově to je nastejno, záměr mám úplně stejný 90% KODI jen na přehrávání filmů hlavně z Netu (Sosáč,Befun,IceFilms, Ivysílání, WebShare) , teď ješte zkouším rozchodit v něm i televizi (PVR IPTV Simple Client) i to se zdá povede - jde mi hlavně o Sportovní programy. Takže se přidávám na stranu Remix Mini - díky za odkaz, objednám to.
 
Citovat
#6
Simple Client běží bezproblému když najdeš funkční odkazy.
 
Citovat
#7
Muj nazor je, nez nejake Evolveo tak radeji RPI3 , je na to vse, ale hlavne funguje to !!! :-)) ale proti gustu zadny disputat.
 
Citovat
#8
Zkoušel jsem evolveo android box q5 s androidem. Záměr přesně stejný, jako máte ... hlavně filmy z netu a z NAS, kromě toho mám čtyřtunerový satelit a streamuju si z něj programy po domácnosti. Kodi na tom androidu chodilo bezvadně, včetně dálkového ovládání, ale trochu nešikovné bylo, že mi to vždycky nabootovalo do androidu a muselo se kodi spouštět. Našel jsem startup manager, kterým se vyřešilo spouštění kodi, ale při ukončení to skončilo zase do androida. Přece jenom nebudu to zařízení používat sám, tak bych rád, aby se to chovalo jako mediaplayer - spustím do kodi, z kodi vypnu. Něco ála kodibuntu. Jde toto nějak ošéfovat na remixos?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)