• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MojeTV.net - konec?
#41
S474N: No prave, nema, takze to clovek s velkou slavou zaridi aby za tejden zjistil ze to nejde  1
 
Citovat
#42
Tak pokud uz ses natolik schopnej, ze by sis rozjizdel vlastni reseni streamovani, tak urcite rozchodit nejakou z VPN neni problem, ne? 88 4
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#43
Zbytecne naklady a namaha, pokud uz rozjedu vlastni reseni, tak nastreamuju terrestricke vysilani z domova. Na to O2 nepotrebuju.
 
Citovat
#44
S474N : Nejsem v tom nějak zainteresovaný , ale čistě logicky :
freeSAT plus HD - 429 kč ( bez HBO balíčku )
Horizon Komplet+ 899 (vč HBO)
Balíček Komplet Skylink -1100 kč (vč HBO )
no a tak můžeme pokračovat ...
a za 100 kč mojeTV ? ..... nečekal jsem jako jiný že je to služba abych se domahal teď peněz ..
jdi za čínanem že adidas fake co stoji jinde 3000 on prodáva za 300 a ty jsi tak blbej že ti to nedocházelo a proto chceš rychle vrátit peníze ačkoliv jsi je nosil ..
 
Citovat
#45
Automatická odpověď na mail:
Citace:Dobrý den,
web je definitvně zrušen...  email byl zaspamován neznýmým uživatelem (pomsta???)
proto byl na webu zhruba týden formulář podle kterého budeme jednat...   :)

pokud jste vyplnili formulář špatně, vyloženě nepravdivě nebo jste neuvedli bank. údaje,
tak si počkáte na kontaktování déle.. na webu sleduji různé teorie o novém webu, že někomu nadávám, vyhrožuji, nekomunikuji, o útěku do zahraničí a mnoho dalšího...Důvod zrušení byl
kůli nedostatku volného času a neprodlouženým licencím.
Pavla
 
Citovat
#46
basenzi: tve primery jsou nesmyslne, protoze porovnavas komercni sluzby a komunitni projekt. Kdyz si najmu stavebni firmu, tak zaplatim taky vic, nez kdyz pozvu kamarady za "teplou kofolu a studeny parek" 4
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#47
Web je definitivně zrušen?Ta paní lže,lže a zase lže Sad Vím od známého,že web funguje mezi mnou již zminovanými kamarády z "káááávyyyy" dál.Dělají z nás pěkné de*ily,s prominutím Sad
 
Citovat
#48
Thumbs Up 
S474N: PŘESNĚ tak 90
 
Citovat
#49
No tak lze no, muze si s tim delat co chce, ja mel taky zaplaceno ma rok dopredu a nezblaznim se z toho, riziko, ze to z niceho nic padne tu bylo vzdycky a vesmes vsichni to meli predpokladat.
 
Citovat
#50
Já si toto líbit nenechám.Kdyby řekla pravdu,pohoda,ale tohle je vyloženě sr**í na hlavu.
 
Citovat
#51
Tak preju hodne uspechu
 
Citovat
#52
No,jsem zvědav,co z toho bude Big Grin Třeba  budu svině a tu jejich malou skupinku natvrdo nahlásím.Pokud se mi nikdo nehodlá ozvat asi mi nic jiného nezbude .
 
Citovat
#53
petan96: Peťane ohlaš si co chceš, ve tvých 20 letech to chápu... mladej a blbej .
S474N: porovnávám- je to že buď nakupuji to co je legální a tak mám nějaký domáhací práva nebo nakupuji na černém trhu (ať je to cokoliv - a v tu chvíli jsi sám postižitelný protože si vlastně kradl sám taky .. neznalost zákona neomlouvá)
Když zjistí že máš plný pc filmů ke kterým nemáš původ tak si můžeš říkat co chceš, že ti to bylo ale poskytnuto a ty jsi to nevěděl není omluvenka .
seal: Jestli někdo z bývalých členu se někde schází je putna . Ano s některýma bývalýma členy máme vřelé vztahy a tak se scházíme na Facebooku nebo jinde a bohužel některé které neznáme vykopneme viz. třeba tebe.Proč tě tam mít. sám jsi na mojeTV byl jen pár dní a to jsou tvá slova a já byl k tobě vřelí . Nemůžu za to že neunesete konec .
 
Citovat
#54
Pleteš si 2 věci:To,že máš stažené filmy samo o sobě není nelegální,nelegální je sdílení,tzn umistování na internet.Tak stejně není nelegální používání webu mojetv,nýbrž jeho provozování ano.Takže kdybych paní Pavlu TEORETICKY nahlásil za šíření v té vaší malé zbylé skupině o2 sportu a podobně,k jejichž šíření určitě nemá žádné právo,mohla by to docela slušně odnést.
 
Citovat
#55
2 basenzi: nebo Xandrvo? Kdyz uz jsme tak adresní a konkrétní.
1. Nevšiml jsem si ,že někde JÁ píši něco o tom ,že se někde někdo schází a co tam kutí?! Je mi to úplně jedno.
2. PROČ TĚ TAM MÍT - tak to je síla , zajímalo by mě kolik členů jste tam měli?? To jste řekli každému? Máte mě tam mít ze stejného důvodu jako tam byli i oni. Ta otázka je k smíchu nebo k pláči.
3. Ano vykopli jste mě a naprosto BEZDŮVODNĚ ,přesně s tímto argumentem , že mě neznáte! Takže vy všechny ty ostatní uživatele (viz. počty nahoře?) znáte ,že jo? :) Zřejmě osobně.
4. Já jsem tam byl od posledních volných registrací ,co je na tom k nepochopení jako? To je snad jasné ,že jsem tam tím pádem (a jako jistě i mnozi další) byl jedním z "nejmladších" členů. A?? To je jako důvod k tomu mě dát kopačky? To jsi děláte asi srandu..proč jste tedy ty registrace otevírali, když jste tam chtěli mít jen ty nejbližší a nejlepší?
5. Ty ,že jsi byl ke mně vřelý? Jako jak si mi to zdůvodnil (viz výše) ty kopačky? To byla ta vřelost? Víš ono by se hovno stalo ,kdybyste mě tam nechali - vykopnout mě totiž můžete vždycky!

Opravdu se z toho nehroutím, jen mě to v ten okamžik mrzelo ,ale choval jsem se slušně a akceptoval to.

Co rozhodně neakceptuji je to ,jak to tady teď prezentuješ ,když vím kdo jsi! Co to tady meleš o tom jak to bylo levné a že jsme si přeci nemohli (my registrovaní blbci) myslet ,že to vydrží! Levné to bylo ,ale netuším nic o tom jakým způsobem jste ty streamy získali vy a zda-li to bylo legální. Ale myslím ,že přeprodávání asi legální není? Navíc jste to provozovali 8 let! Tak tady nevykládej o tom ,že jste NAJEDNOU MUSELI skončit! Buď frajer a řekni jak to je. Hm?
A lidi se tam registrovali proto ,že byla nabízena služba sledování TV, tak jaképak ,že jsme blbci kteří nemohou nic očekávat!
Nevšiml jsem si ,že by někde bylo napsáno (při registraci) ,že to - nikdy nebyla služba na provozování TV- a co to bylo??
A ukončit to TÍMHLE způsobem je tak sprostý ,že to mlátí dveřma , víš to moc dobře jak to bylo! Takhle nás ojebat je prostě lumpárna , to si tomu (ve vedení) říkejte jak chcete ,ale stejně je to neomluvitelně drzé a sprosté chování!
A když si ten frajer - pročpak si ty sám neplatíš ty "oficiální poskytovatele TV pravda za cca 600-1200 kč" ? A pokud lidem nevrátíte peníze tak to je navíc ještě zlodějna!

A hlavně nevím proč tu řešíš zrovna MĚ. Máš dojem ,že vám škodím nebo co? Nebo je to osobní ,ačkoliv mě, jak říkáš neznáš?
 
Citovat
#56
Kaslite na to. je to zrusene tak je to zrusene. ani mne Pavla neodpisala ale nerobim s toho tragediu. ked chce mat svoj web len pre seba a blizkich tak moze.je to len jej a jej vec. Mne tiez vyhovoval tento web a podpora KODI a IPTV ale tak sa s tym musim zmierit ze uz to neni tak to neni.Bol by som velice rad keby som ich sluzby mohol vyuzivat aj nadalej lebo byvam v UK a ponuka mi bohato stacila, ale teraz si pockam asi tyzden ci sa nieco vyrovna alebo nie ci sa mi ozve alebo nie, ak nie, tak si budem muset objednat SKYLINK alebo DIGI a pozeram dalej.nenahlasujte nikoho, rz uz ich nahlasili za HBO a vsetci pindali ze kde je HBO a teraz to chcete urobit vy.nechajte ich zit a nech si robia co chcu.ja som mal predplatene az do oktobra ale peniaze naspet nechcem.sluzby boli dobre aj ked na chat som nechodil lebo nebolo nutne.uprednostnoval som pozeranie TV miesto vypisovania si.to ma nebavilo.ked neboli problemy so streamom tak som nepisal vobec nic.iba ked mi nefungovali streami.nebral som ten chat ako nejaky pokec kde by som musel chodit.tak nechajte Pavlu aj ostatnich nech si pozeraju TV a kaslite na to ze ste neboli vyvoleni ze vas nepozvali.mna tiez nepozvalli ale holt, co spravim?A mimochodom na ten posledny prispevok. XANDRVA bol vzdy ochotny mi pomoct.co sa tyka hocijakej blbosti alebo debiliny co som nerozumel alebo nechapal alebo nevedel.
 
Citovat
#57
Tak je to síla skásnout prachy a zbohem a šáteček. Divím se lidem co na to mají žaludek a ještě si to dokáží s vervou obhajovat. Ať už je pravda jakákoliv, slušnost by asi neměla chybět, nikdy. A jestli si ty peníze vážně nechají, tak ať jim udělají radost. Dlouho trvat jistě nebude. Já už pouštím dětské kanály svým dětem z jiného zdroje a spokojenost mých dětí je pro mě nr.1 Každopádně přeji mojetv.net, tedy vasetv.net hodně úspěchů a mnoho spokojených uživatelů.
A Pavlo až toto budeš číst, tak věz že ... ale to už je teď stejně jedno, jdu vydělat zpět co jsem do Vás nasypal.
 
Citovat
#58
basenzi: s vasi skupinou nemam nic spolecneho (nejsem ani klient), ale neco mi rikalo, ze ty ano. Nechapu tohleto schovavani, navic dost pruhledne.

Mimochodem, kdyz mi na stavbe pomuzou kamaradi, tak svym zpusobem taky delaji cernou praci, nicmene je tam prave to slovo kamaradi. A mezi kamarady je bezne se navzajem neposirat. A nezlob se na me, ale vybrat za neco penize a potom to zariznout, to uz trestni zakonik nazyva podvodem. 4

Ty se tu ohanis, ze ostatni vlastne kradli, tak maji drzet papulu. Ale z toho jak pises mi to pripada az jako zamer, jak prijit k penezum. Vybrat prachy a astalavista bejby.

Tolik jako pohled nezucastneneho.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#59
Problém Mojetv. net se mne netýká, ale jen tak pro zajímavost. Typoval bych ,že skupině co to provozovala z toho zůstalo za nehty čvrť až půl mega. V případě žaloby a soudu to vypadá na paragraf 250.
§ 250
Podvod
(1) Kdo ke škodě cizího majetku sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu nikoli malou.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo
b) způsobí-li takovým činem značnou škodu nebo jiný zvlášť závažný následek.
(4) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu.
Pokud by soud došel k závěru , že šlo o organizovanou skupinu, trest by se mohl pohybovat v horní hranic. protože organizovaný zločin je dost velká přítěž.
 
Citovat
#60
ja som tiez nezainteresovany, ale kebyze mi niekto takto napise ako basenzi, asi by som ju jednu natiahol keby ze je poblizku. Z tych par viet co napisal sa da vededukovat, co to je za k....
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)