• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MojeTV.net - konec?
#61
Myslím že toto celé vlákno je zbytočné.preto by malo byť zamknuté. Nič nedáva komunite
 
Citovat
#62
Ale ano,bývalé komunitě mojetv dává hodně,jelikož si Pavla vyřvala i zrušení fb skupiny,aby měli bývalí členové co nejméně informací a byli uplně odříznutí od jakéhokoli infa a ani se nemohli domlouvat navzájem.Toto je tak jediný informační zdroj,respektive prostor k diskuzi mezi bývalými členy.

A jinak,ne rozhodně to tak být nenechám,jak tu někdo navrhoval.Ono ty peníze jsou mi tak nějak ukradené,takový chudák abych se soudil o tisícovku fakt nejsem.Co mě ale vytáči a co řešit možná i budu je to,že na nás pení Pavlína a ten její spolek vyvolených neskutečně vydělal(jak někdo psal,možná i milion-to asi ne ale suma to bude i tak bezpochyby slušná)a ted si mezi sebou využívá peníze DLE ZÁKONA vlastně OKRADENÝCH k provozování webu v malé skupince.K tomu se přidává arogance mistra Xadravy,nulové info a doslova sra*í na hlavu bývalým nevyvoleným členům.Pokud tohle někomu přijde normální,mi rozhodně ne a pokud chce někdo podnikat nějaké kroky,rád se k němu přidám....
 
Citovat
#63
Za sebe pridam y ze jsem byl clenem od roku 2009 viptv - kdo byl v te dobe adminem zucastneni vedi v dobe nedavne cca mesice jsem zaznamenal zmenu admina ptz chat jsem resil jen v pripadne vypadku atd . Po celou dobu bylo mozne platit pay palem ,to se zmenilo s prichodem noveho admina po zaslani 20 eur web fungoval cca jeden mesic! Penez nelituji - tv sluzby ano vse fungovalo 100% vcetne záznamu tv opravdu profesionalni web .
 
Citovat
#64
S novým adminem(adminkou) se řešila hlavně "kááávaaaa na ts" a problémy byly vedlejší....Nefunkčnost tv,problémy s placením atd atd.Ale jinak web vcelku fungoval,až na to že v poslední době se člověk musel dožadovat o řešení problému výrazněji a důsledněji než dříve.
 
Citovat
#65
Tak je pravda ze to novy admin resil nekdy nestandartne ale za ty penize ...skoda te sluzby co se tyka sire nabidky nemela konkurenci

Pokud nekdo zna obdobnou sluzbu prosim do SZ dekuji
 
Citovat
#66
Co jste lidi cekali ? Podivejte se jak dopadl Share-rapid.com. Neco podobneho ceka i Webhsare ,protoze ty jejich slevy jsou nejak casto. Zrejme taky vydelavaji aby meli co nejvic. Krom toho MojeTV alias VIPTV bylo na nasem trhu jedina televize co aspon nejakym zpusobem makala a nemluve ze cena ze vse byla uplne jinde nez u jinych.Hlavne si uvedomte ze tohle vsechno byla jedna dobrota od byvaleho admina. Cekal jsem ze po nem hned pujdou a kolik lidi v tom plave.Klobouk dolu jak jim to dlouhodobe makalo. Doba se uz stejne davno zmenila a existuje tisice pluginu do KODI tak i nad 25 aplikaci ANDROID kde mate veskera videa ve FULLHD.Take me udivuje jak kazdej coruje ze SOSAC.PH a doma si dela vlastni zasobicku filmu.Jeste se o tom kazdej verejne bavi na FACEBOOKu.Hlavne ze je to zadarmo a na to dneska kazdej slysi. Nebejt KODI , Sosac.ph tak uz neni ani tenhle WEB.Protoze je to tady samej warezak a zlodej.Nebo si snad nekdo jeste kupuje filmy a nebo nejake balicky ? Mimochodem kazdej z vas kdo si tuhle sluzbu platil.Vedel ze plati cernotu a jestli jste to platili taky pres vlastni ucet.Tak boha jeho tak se tedka bojim.Aby vam nahodou TV NOVA, TV PRIMA neposlali nejakou tu kacku na zaplaceni :-)
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#67
Proč by sakra něco posílali? Big Grin My nebyli ti,kdo nelegálně šířil....
 
Citovat
#68
Pravda za ty roky tv zabavy patri adminovy dik .srovnatelna sluzba tv pro cechoslovaky zijici v zahranici je 30 eur mesicne a zdaleka nenabizi tolik programu
 
Citovat
#69
Nikdy nebude existovat podobna a nebo lepsi sluzba. Vsechno okolo neco stoji. VipTV jsem mel jen jednou,ale verim ze mnoho lidem tohle pomohlo.Avsak mam radeji online streaming.Kdy si pustim neco kdy chci sam a tohle se nezkutecne rozroztlo do extremnich rozmenu.Protoze exisuje tolik CZ a SK webu kde najdeme mnoho filmu,serialu.Nemluve o Youtube a jim podobny.Da se take rici ze GOOGLE.CZ je jedna velka zumpa warezu a nehlede linky na TV se daji najit za par minut. Stejne kdo se chce koukat na TV tak si radeji zaplati nejakou kvalitni sluzbu a ma klid.Nez resit nejake vypadky a jestli to maka a nebo ne.Protoze me samotnemu se stavalo ze jsem se chtel na neco divat a TV bud sekala a nebo nesla vubec.Verim ze se tohle po case vychytalo a tresnicka na dortu byl online zaznam televizi coz jste asi take tahali jak o zivot a pak nahravali videa na uloz.to. Taky skvelej server kde cechacek najde vsechno i serialy co davaji ve 03:00h ranno a jeste za hodinu to borci daji ven pekne CZ. Nedivim se pak ze slo do kytek IVIO a TOPFUN ...dalsi budou nasledovat .-)
ANDROID TV: Xiaomi GOOGLE TV BOX
ANDROID APK : WEB VIDEO CASTER - ALTERNATIVA ZA KODI Z WEBOVEHO PROSREDI.
 
Citovat
#70
(08.6.2016, 15:15)petan96 Napsal(a): Proč by sakra něco posílali? Big Grin My nebyli ti,kdo nelegálně šířil....

E: a nelegálně stále šíří do skupiny "VyVolených
 
Citovat
#71
http://deutschesender.com/19-srf-1-live-...enlos.html

Tu je stranka ktora ide cez browser (sledovac)
Su tam nemecke Tv
Neviem ci to sem mozem dat sorry.
 
Citovat
#72
Ono je to skoda ze to dopadlo tak ako to dopadlo. Do pozadia nevidim tak je zbytocne o tom polemizovat. Len jedna vec ohladom vyrovnania - toto mali spravit automaticky kedze mali/maju databazu clenov a velmi dobre vedia kto kolko zaplatil a na aku dobu tak mali rozposlat AUTOMATICKY kazdemu email a poziadat ho teda ci chce a ako svoj predplateny kredit vratit spät. Takto sa veci robia a hlavne v komunitnom priestore ako to tu niekto spominal ze to bol len komunitny projekt, tak sa tou komunitou dohodnem. Riesenie ake zvolili je podla mna skutocne dost nestandardne.
Ja za seba mozem povedat ze tiez popri praci robim hodne veci a nestiham, ale ked som niekomu a jedno ci je to jednotlivec alebo skupina ludi nieco slubil tak to dodrzim a to som na to sam.
Nech je im zem lahka.  4
HK Odroid N2+(ATV-LineageOS-20.0), 2 x Amlogic S905X4(CE),
HP t630[256Gb M.2 SSD, 16Gb RAM,Proxmox server](HAS;TVHeadend;MySQL;UniFi Controller;InfluxDB;Grafana)
Telestar DIGIBIT Twin
WD MyDrive 5TB
 
Citovat
#73
Přesně,s výmluvami že to dělali ve volném čase mohou jít do háje.Jednou vybrali peníze od lidí,tak se k tomu mají nějak postavit.Opravdu se nedivím těm,co to trestní oznámení na ně posílají,protože to jak se zachovali(v podstatě se nám smějí do xichtu provozováním webu dál za naše peníze) je opravdu vrchol všeho.
 
Citovat
#74
vratili vam niekomu nieco?

ten formular na ich strankach bol hodne divny, preco ich zaujimalo moje meno a adresa a nie meno profilu a bankovy ucet napr?
 
Citovat
#75
Nějak nechápu ty, co kupovali kradený zboží a ječí tu jako o život. Tak to prostě chodí.
 
Citovat
#76
konce je škoda,já byl spokojen cca 2-3 roky.pak začla stoupat cena, z admina se stala adminka a platba byla sama o sobě neřešitelnej problém a já si začal říkat že to nevypadá dobře.prostě tohle není normální a bum,máme po hehe :-) v kostce :byl jsem upozorněn že prachama sponzoruju takže nes...nej nejsem.jen je to škoda že od objeveni slečny "pavla" šlo všechno velkým fofrem do pryč.
 
Citovat
#77
kam sa dostane zenska tam je konec! :-)

moj nazor je ze ten web fungoval ku koncu hodne dobre, posledne mesiace som s tym nemal jediny problem. Plus pribudol archiv addon do Kodi a ja som si nemohol priat viac!

moj nazor je ze tu sluzbu niekto kupil a pani Pavla zavrela kram, zhrabla prachy uzvatelov a este sa nabalila na predaji.

pani Pavla sa ma teraz hodne dobre podla mna a popija si kaficko niekde na Malorce
 
Citovat
#78
No ono jí to dlouho nevydrží :Big Grina to že nelegálně šířila tolik kanálů jí hrozí opravdu vysoké tresty,nehledě na oje*ané lidi,kteří jí to za to jak se zachovala dají sežrat a celé to nelegální šíření napráší.
 
Citovat
#79
Ja bych rekl, ze uz se zde mlati jednou vymlacena slama. Svoje si uz rekl, pokud se ti to nelibi a nedostal si penize, tak podej TO a informuj zde o novinkach, ale psat dokola veci, ktere si psal pred x tydny? Nebo sna pes ktery steka, nekouse?
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#80
S474N ....nechaj ho, on je zufalec.... nikoho tu uz nebavi citat jeho somariny...ako uz bolo spomenute skor, toto vlakno by sa malo uz zrusit a hotovo....
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)