• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aeon Madnox RC2 (Jarvis)
#41
Sic ne mladý, ale proč ne hravý?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#42
jj, taky si hraju, ale me to i zivi :-))
 
Citovat
#43
To se tak někdo má  1 Mně za to nikdo nic nedává, vlastní žena spíše nadává  1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#44
Chlapy mam stahnuty skin.aeon.madnox.isengard jak ho prosim nainstaluji do openelec.Nikde jsem nenasel poradny navod.Zkousel jsem ho dat do slozky dle nejakeho navodu ale pise mi to ze nemam pravo zapisovat.Jako archiv jsem ho nikde nenasel.Diky za pomoc.
 
Citovat
#45
Tady je GitHub s verzí pro Isengard → MadMikeDoc/skin.aeon.madnox.isengard
Pokud nepoužívaš TC a SSH přístup, návod zde → FTP + SSH with Total Commander → pokec zde u nás → Jak nakopírovat data přes Sambu
Kód:
\storage\.kodi\addons\xxxx

Jinak si prohlédni a povol toto → Možná bude nutné povolit v nastavení Kodi tyto položky "Povolit přejmenování a mazání souborů" + "Zobrazovat skryté soubory a adresáře"
Stáni z GitHubu zip soubor, rozbal si jej na FD a pomocí správce souborů, kde si přidáš potřebné zdroje, překopíruj na patřičné místo.
Kód:
\storage\.kodi\addons\xxxx

Nezapomenout nainstalovat potřebné scripty (jsou vesměs shodné s Jarvis verzí), prostudovat a stáhnout → Recommended scripts
Nakonec restart, následuje kopa trpělivosti, pokusů a nakonec vymazlený skin  1
Vše je tady dole v návodu  4

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#46
Diky.Vyzkousim a dam vedet.
 
Citovat
#47
Dik za pomoc.Mam nainstalovano a uz zkousim.Je tu opravdu dost nastaveni.Kdybych potreboval poradit tak se ozvu.Pasl si o nejakych scriptech ty si stahnu kde ? A kde si prectu k cemu jsou?
 
Citovat
#48
Scripty stáhneš z odkazů na stránce co jsem Ti dával výše - je třeba si to pročíst → Aeon Madnox a jak jsem psal, scriptový základ je pro obě verze Madnoxu stejný.
Mix scriptů a repozitářů mám i já, ale nevím jak je to s aktuálností, neručím za ně a musíš se v nich "pohrabat"
→ Repozitáře - jsou důležité pro update
→ Scripts

Skin si sám řekne co potřebuje  4

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#49
Nevíte jaká je závislost pro Passion-XBMC Addon Repository? Při instalaci mi to píše že není splněná závislot ale nevím jaká. Děkuji za odpověď
 
Citovat
#50
On ten repozitář možná v Kodi Insengard / Jarvis není již podporován, já to opět vyřešil "bezinstalačním" překopírováním rozbaleného
Citace:repository.passion.xbmc.org

do 

Citace:\storage\.kodi\addons\
 a restart, u mne se to chytlo a funguje ... tedy alespoň na mne addon nic nehaleká ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#51
OK.Vyzkouším. Díky

Tak stačilo jak si psal to pouze skopírovat a šlape to.
 
Citovat
#52
Prosím tě nastavuji si widgety kde chci zobrazovat pouze některérádio stanice s play.cz.Dělám to tak že si vybrané stanice přidám do oblibených.Potom si vytvořím widget a do něho dám ty stanice které mám v oblíbených.Vše funguje akorát se mi nezobrazují ve widgetu loga stanic.Nevíš náhodou kde dělám chybu?
Díky
 
Citovat
#53
Rádia nepoužívám, ale po vyzkoušení mi to nefunguje také, asi bug ve skinu, addonu nebo to neumíme  8 V nastavení jsem možnost vyp/zap loga stanice nikde alespoň neviděl .....  

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#54
prosím kde ho stáhnu a jak nainstaluji diky
 
Citovat
#55
Máš to na první straně tohoto tématu, kde je i odkaz na stránku tvůrců → Aeon Madnox RC1 (Jarvis) 
Upozorňuji však, že se jedná o plně konfigurovatelný skin (vše je nutno nastavit, dohrát podpůrné addony atd.) a tudíž vyžaduje alespoň základní znalosti Kodi prostředí, proto doporučuji důkladnou studii na výše zmiňovaných stránkách autorů  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#56
zdravím proč se mi nenačítají fanart obrázky u seriálů díky moc
 
Citovat
#57
Kontrolu nainstalovaných podpůrných skriptů jsi provedl? Zapnuté fanart ve stylech zobrazení máš? Příčin může být velmi mnoho, proto radím pročíst si vše na stránkách skinu či tam zkusit vyhledat podobný problém, nebo tamtéž vznést dotaz. 
Skin je stále ve stádiu vývoje a svým nastavením velmi rozsáhlý, je téměř nemožné takto od stolu určit konkrétní závadu či bug 10

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#58
filmy se stahují seriály ale ne
[Obrázek: PWuazhY.jpg?1]
 
Citovat
#59
Můžeš sem dát nějaké screenshoty týkající se Tvého problému?

Kontroloval jsi zda se Ti vytvářejí potřebné složky s obsahem (použita nápověda od autorů)?

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#60
Zkus si "náhled" nastavit takto (podívej se i na další nastavení, například zpožděné "Info" atd.):



Necituj prosím předchozí příspěvek, stačí "holá" odpověď, díky  4

A jak se dívám na Tvůj předchozí "doplněný" screenshot, chybí Ti tam fůra skriptů což může mít ony následky ... a jak vidím, vše jede na Winxx, sice to problém není, ale je dobré to zmínit včetně verze Kodi.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)