• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuki TV je dostupná pro všechny. Tarif si můžete poskládat z kanálů, které chcete
#1
Information 
Citace:Partnerské společnosti Smart Comp (Netbox) a Planet A (A1M) nově poskytují svou televizi Kuki pro všechny uživatele bez ohledu na poskytovatele připojení. Stačí si na kuki.cz službu zaregistrovat a přidat se k více než 30 000 zákazníků, kteří už Kuki TV využívají.

Čtěte → [Obrázek: cnews-logo.png]

[Obrázek: kuki_je_k_dispozici_pro_kazdeho.jpg?itok=GjNq1lX2]

Ceník 
→ 
.pdf   2016_05_01_cenik_kuki_domacnost.pdf (Velikost: 118,76 KB / Stažení: 973)
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Jak to Kuki vyzkoušet?
Hledal jsem tu registraci a nic,
ten test na zkoušku taky mi nejde.
Jak na to...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#3
Něco staršího jsem našel zde → Vyzkoušejte si IP televizi KUKI TV FREE zdarma - třeba to bude fungovat, zkus ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#4
Registrace se povedla,už  to jede.Dík
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#5
Funguje v KODI?
Klidně bych si za nějakou IPTV zaplatil. Zapni.tv vyhovuje že si můžu měsíc platit a pak klidně měsíc ne. Nějaké aplikace se asi nedočkáme, protože už s ní vyhrožovali před vánocema Big Grin
PS: další STB se mi nechce pořizovat....
 
Citovat
#6
miszun: Zapni.tv funguje v kodi?
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#7
hoss: Ano funguje ale s jednou velkou nevýhodou a to že se každý den musí generovat nový playlist. A to je na placenou službu dost nekomfortní. Psal jsem jim jestli neuvažují o stálém playlistu s blokací na IP, a dozvěděl jsem se že STB bude v řádu týdnů (tato informace se ke mě dostala 15.11.2015).
 
Citovat
#8
zdravim, ja pouzivam tuto sluzbu od netboxu iptv kuki na setoboxu a dale mam playlist ktery me funguje u me doma kde jsou ve stejne kvalite vsechny programy co mam zaplaclene. zpetne prehravani a epg v kodi ale asi nefunguji nebo jo?
 
Citovat
#9
A ten playlist ti funguje s KODI? 88
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#10
jj. prave misto toho abychom meli v dalisch pokojich stbox tak tam mame kodiho. na domacim servru mame slozku kodi odkud si vsechny pristroje tahaji data. takze loga programu, momentalne aj epg a playlist. klido ho tady muzu postnout ale funguje pouze na siti netbox a pouze kanaly ktere mam zaplacene. jako nahle neco vymenim tak program nefunguje a spusti se az kdyz ho zaplatim
 
Citovat
#11
A na tech zarizenich s Kodi se nejak prihlasujes nebo jak to v realu funguje?

BTW Kuki by snad mela jet i mimo sit Netboxu, ne?
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#12
netbox prave klasiky nabizi playlist s ktery lze sledovat na pc. mam vytvreny m3u sezanm kde jsou pouze ip adresy, ten je nahrany v pvr simple client s tim sparovane loga a epg. zadne prihlasovaci heslo neni potreba. funguje to pouze na moji pripojce doma.
zkousel jsem sdileni internetu z mobilu /vdf/ a to se me uz z teto site nepripojilo na zadny kanal.
kuki me samozrejme funguje pres aplikaci na vsech ostatnich sititch v pohode.
chtelo by to jenom to zpetne shlednuti, nekdo sikovny kdo by dokazal zmaknout addon Big Grin
 
Citovat
#13
Zdravím,


mohl by někdo vygenerovat aktuální playlist (z administrace) nejlépe "TV Větší".

Díky.
 
Citovat
#14
Co vím tak kuki ma v administraci jeden playlist kde není vse. ZbTek si musíš obstarat sam. Já používal wireshark. Ale když si zadas na ulozo netbox playlist, nebo na fóru najdeš kompletní playlisty

 
Citovat
#15
pro wombat: velké udp playlisty, které jsou i pro kuki tv je na spousta fórech.
 
Citovat
#16
Ok, ale já myslím aktuální s JOJ Family, ta nikde není.. resp. nemůžu na ten stream přijít..
 
Citovat
#17
Zapoj komp do swiche, spusti na kompu wireshark a zobrazí se ti tam ip adresy, jed s z nich patří joj cineme

 
Citovat
#18
To jsem samozřejmě dělal na úrovní MK, ale tam lítaj jen pakety kanálů, které sledují lidi, tzn. že nic nového, pokud chci najít něco co ještě pořádné ještě není, je to jehla v kupce sena, mám na to ručně udělané seznamy a projiždím stream po streamu, jenže těžko říct, jestli to není v jiném subnetu..
 
Citovat
#19
ty ip adresy od netboxu jsou ve smes vsechny stejne. stacilo jenom zapnout tv. prepnout program napriklad tam a zpet. zachytilo ti to dva udp streamy. vyzkousis ve vlc a budes vedet. staci to nechat bezet tak 15 vterin

 
Citovat
#20
Ok, tomu všemu rozumím, ale nejlepší by bylo, pokud ten kanál někdo má, tak kdyby byl tak hodný a poskytl adresu toho streamu ;-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)