• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USB HUB pro RPI 3
#1
Používáte někdo USB HUB s externím napájením, případně jaký? Chtěl bych nějaký ozkoušený koupit, občas se mi totiž objevuje vpravo nahoře barevný čtverec, tedy slabé napájení, viz:
https://www.raspberrypi.org/forums/viewt...28&t=86134
Mám připojený jeden externí HDD 2.5'' a klávesnici a v budoucnu budu chtít přidat další HDD, takže se bez HUBu už neobejdu.
 
Citovat
#2
Kdysi jsem kupoval toto:

[Obrázek: lN21GMI.png]
Pravda, napájení nepoužívám neb je hub zapojen v PC - možná inspirace  4

→ eBay
→ AliExpress
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
Díky. Na tenhle jsem taky koukal, jen jsem měl obavu, aby pak malina viděla všechny porty a ne jenom jeden. Dají se ty diody vypnout nebo to pak svítí pořád, když je připojen disk?
 
Citovat
#4
Ja som kupil takyto usb hub k maline a lezi mi v sufliku. V PC funguje ale v maline nejde.Je tam slaby zdroj 1,5 A. Kupil som to cez ebay a v description tam nie je o tom zmienka. Aj ked pozriem od inych predajcov, neuvadzaju aky silny je zdroj.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#5
Ctvereek v rohu mi sviti take, ale pouze kdyz nechavam vyhledavat filmy. Jinak ne a to mam ten silnejsi zdroj, co se ma pouzit k RPi3.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)