• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
Mám pořád Jarvise. Musel jsem udělat znova celou DB na phpMyAdmin, ale pořád nějak nechápu to scrapování přes Local NFO only. Na začátku tohoto vlákna se na to ptal ClonyXXL a nedostal žádnou odpověď. Jde mi o tohle. Když jsem dělal novou DB nejdříve jsem udělal export v KODI udělal DB a dal import te vytvořené DB do složky s filmy tam se mi vytvořily ke každému filmu nfo poster a fanart. To samé se vytvořilo i v DB phpMyAdmin respektive se vytvořila DB, nastavil jsem scraper na Local NFO only a ok vše se ukazuje v kodi jak má, ale jakmile přidám nový film tak se mi neoscrapuje tím Local NFO only protože nemá nfo. Jasně ten se musí vytvořit a nebo jak jsem to dělal já ,že jsem přepnul scraper na čsfd ten mi oscrapoval ten film ale do phpMyAdmin jsem ho dostal až po exportu a opětovném importu. Já ten film v kodi viděl oscrapovaný ale nebyl právě v té DB. Někteří tam píšou, že to nastavíš na to Local NFO only a ona už si to DB udělá sama.
Teď jsem si přidal film ze sosáče Salt jelikož tenhle film má nfo zobrazil se mi i poster a fanart ok. Když ale otevřu DB na NASu phpMyAdmin tenhle film v seznamu nefiguruje (MyVideos99-Tabulky-movie). Na obou zařízeních (PC a RPi3) tenhle film vidím, ale není v té DB. Abych ho tam dostal museel jsem udělat v KODI export knihovny a dát samostatně a pak zase import do sdílení složky na NASu s filmy ze Sosáče a pak se teprve film objevil v MyphpAdmin. Samozřejmě pokud budu chtít celou DB ze Sosáče tak je to jednoduché, ale pokud si budu přidávat filmy postupně tak je to celkem opruz. A nebo se to takhle vůbec nedělá.
Jinak kolik mám filmů v DB poznám když otevřu phpMyAdmin MyVideos99 - Tabulky - movie a nahoře je žlutý pruh a tam je počet filmů v DB.
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od optimas - 04.2.2017, 10:42

Přejít na fórum:


Prochází: 13 host(ů)