• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#22
Tak ne, nevím, nechápu, nerozumím.
Ačkoliv jsem přidal do knihovny asi 60 filmů a jeden seriál se třemi sériemi, všechny složky jsou prázdné. Tedy TV Shows i Videos. Po přihlášení na vnitřní IP vidím přímo samotné složky (Backup, Configfiles, Downloads, ......... TV Shows, Userdata, Videos). Do složky Usedata jsem teda dal (už předtím) tvůj advancedsettings.xml, takže podle mého, nevidím sice celou cestu kterou popisuješ, ale zřejmě všechny složky jsou tam kde mají být.
Přesto to prostě VŮBEC nefunguje - už samotné načtení přidaných filmů, natož nějaký přenos do databáze.
Jakoby se tím advancedsettings.xml NĚCO přerušilo a přestalo to fungovat.
Našel jsem tu taky nějaké logy - můžu poslat, sám do toho hledím jako žába do kyšky.

EDIT: pokusně jsem advancedsettings.xml zase vytáhnul, jestli se začnou filmy po restartu zase načítat.
Zrestartoval jsem a ....nic.
Šel jsem do Videa/soubory ...... Upravit zdroj ..... a k mému úžasu jsem našel u výběru scraperu, že složka obsahuje soubory typu ...."ŽÁDNÉ"
Na milion procent jsem to předtím nastavoval (dělám to pořád dokola asi po sté), takže se prostě nemohlo stát, že bych to nenastavil.
Neboli - podle mého soudu, něco v tom advancedsettings.xml to muselo vypnout.

Takže momentální stav je jako postaru - zatím BEZ advancedsettings.xml a filmy a seriály se načítají.
Zítra to zkusím znova to tam strčit.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 11.3.2016, 21:55

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)