• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#23
Tak dnesni poznatky, ktere mi nejdou vubec do palice:
1. Po pridani souboru advancedsettings.xml se nactena metadata ztrati - toto jedine snad chapu, protoze se to pise v navodu, respektive ze je potreba znova aktualizovat "zdroj".
2. Kdyz dam ale aktualizovat zdroj - je tam prednastaveno, ze Slozka obsahuje "žádné" ..... Opet zmenim na spravne, nastavim scraper, OK, zepta se to jestli chci aktualizovat informace, dam ano jako vzdycky ..... A v tento moment se vzdycky zacaly stahovat metadata. ANI SE NESPUSTI PROHLEDAVANI.
Jdu tedy ZNOVA Upravit zdroj ---- a ZNOVA naleznu nastaveno, ze Slozka obsahuje "žádné" a tak je to STÁLE dokola - proste nedokazu to prenastavit tak, aby to tam zustalo.
Jednoznacne za to musi byt zodpovedny advancedsettings.xml, protoze bez nej to funguje spravne.

Co me jeste docela zaraží je to, ze v podstate uz po ciste instalaci OpenELEC jsou ve zdrojich prednastavene slozky "TV Shows" a "Videos". Napadlo mne, jestli prave v tomto neni zakopany pes - jestli nemam pridavat zdroje prave do techto slozek. Kdyz do ni vlezu - neni tam moznost Pridat zdroj. Kdyz na dane slozce vyvolam kontextove menu - mam na vyber "prehrat, pridat k oblibenym, upravit zdroj, odstranit zdroj, vybrat nahled a Nastavit obsah". Cesta vede do vnitrni pameti zarizeni = tam nemam vubec nic (takze me to vlastne uz nezaráží). Takze tudy cesta taky nevede.

Takze zatim jsem proste v pasti a pokud nekdo z vas zkusenejsich mi neco neporadi, zrejme se dal nedostanu. :-(
Snad ještě pro upřesnění - Kodi (po nasazení advancedsettings.xml) obsahuje pouze základní menu = bez jakýchkoli Seriálů nebo Filmů (jako by vůbec nic nebylo přidáno)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 12.3.2016, 11:44

Přejít na fórum:


Prochází: 16 host(ů)