• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
Chlapy, potřebuji jen nakopnutí.

Stav:

Rozchozen MySQL server na NAS 325v2 od Zyxelu.
Tři RPI 3 se k němu připojují + WIN 10 a vše funguje. Jedu na KODI 17 a Libreelec.
   
Podařilo se mi rozchodit tak trochu i NFS (nutno publikovat adresář /volume/NFS/test i když jsem původně chtěl koďákovi namapovat tuto cestu volume/záloha/cinema_stream/fimy popř seriály- jinak to nešlo, nejsem schopen nastavit NFS práva jakémukoli adresáři Sad(()

Cesty jsou nyní nastaveny v source, i pro SCRAPOVÁNÍ a taktéž v Cinema Stream zde:
NFS://192.168.1.10/volume/NFS/test/Filmy
NFS://192.168.1.10/volume/NFS/test/Seriály

V Mysql se vytvořila DTB Myvideos107 a pěkně se načítají data. Samosebou jsem i upravil u všech zařízení advancedsettings.xml.

Neprováděl jsem žádný export knihovny, pouze jsem ji znovu oscrapoval, byla to chyba?
Nemám nastavenou žádnou zvláštní cestu pro Thumbnails, je to potřeba, nebo nevadí, že každé zařízení si to ukládá lokálně (asi)? Složky na NASu totiž mají jen strm a nikoli NFO a pod.
Mám hrozný problém s rychlostí. Kliknu na Dextera a čekám cca 20 vteřin, nežli se rozkliknou epizody a mohu listovat. Máte stejný problém? (knihovna má 40 filmů a 30 seriálů s cca 1500 epizodami).
Jak docílíte, aby se Vám sám sesynchronizoval Trakt.tv? Mně se prostě sám nezapne automaticky.
Poslední dotaz: mohu si ponechat na každém KODI SCRAPER od Baarona? Chci aby, když na jakémkoli stroji přidám film do knihovny, tak se oscrapuje. Nechci, aby jedno RPI bylo hlavní a jen to scrapovalo a o statní čekaly.

Níže přikládám zkušební sceen, když jsem jedno RPI ručně restartoval. Viz křivka náběhu. Vidíte v tom nějaký problém? 
   
Díky a prosím, mějte prosím strpení.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od terzdek - 11.8.2017, 0:17

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)