• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#83
Díky! Trápil jsem se s tím snad týden. A že to byla fuška. I tak je zajímavé, že problém s tím měla jen jediná hračka.
Dokonce jsem si pořídil Raspberry Pi3 - a za dvě hodky už makalo na 100%, i když jsem z toho měl obavy - viděl jsem ji prvně v životě. Konečně nemusím malému pouštět pohádky přes pc se spuštěným Plex na PS3. A to nejkrásnější - když mi řekne, že chce "pokračování" - už to není problém :-)

Možná to zkouší - nějakou dobu. Ale zřejmě ne tak dlouhou, aby to stačilo. Od té doby fakt všechno maká na jedničku.
Taky jsem zjistil, že těm logům vůbec nerozumím. Protože stejnou chybu tam vidím i teď. Poslední log vždycky smažu a myslel jsem, že po restartu bude prostě log nový. Ale teď jsem se v tom hrabal víc a zjistil jsem, že v posledním souboru 01_KODI.log se vyskytují záznamy docela starší - neštudoval jsem kdoví jak, ale vidím tam ty chyby třeba dopoledne. Když jsem dal hledat MyVideos93, první vyskytující se čas je 11:40:48 (datum MNĚ neznámý), ale podařilo se mi to nahodit až večer, a tam jsou už ty zápisy jiné.
Konec dobrý - všechno dobré!
Snad to pomůže i někomu dalšímu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze - od ClonyXXL - 18.3.2016, 21:45

Přejít na fórum:


Prochází: 17 host(ů)