• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrální knihovna s pomocí MySQL databáze
#2
(12.1.2016, 13:44)S474N Napsal(a): Ja si mezitim rozchodil MySQL server s tim, ze bych rad provozoval DB v ramci domacnosti centralne.

Mám to také tak, MySQL mi jede na Synology NASu, postupoval jsem dle návodu zde:

http://www.htpcbeginner.com/kodi-mysql-s...e-library/

a zde:


Nechtěly se mi však po zprovoznění MySQL přenášet stream linky mezi stroji (vytvořila se pouze prázdná složka), jedna dobrá duše mě nakopla správným směrem a já na NASu udělal sdílenou položku kam jsem přenesl potřebné složky Sosáče (Filmy+Seriály) a onu cestu i zadal v  jeho nastavení. Vše od té doby funguje jako hodinky a dokonce mi začala fungovat i aktualizace knihovny po přidání snímku z databáze Sosáče (před tím házela chybu), což moc nekvituji, neb takto mohu vybrané filmy přidávat pouze po jednom a vždy čekat až se aktualizace dokončí, abych mohl pokračovat v přidávání - otravné obvzláště u vícedílných filmů ... 
Rád si filmy vybírám, mám na Synology své sbírky a ona celá výše uvedená obrovská databáze by mi v tom udělala asi slušný chaos  1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - od Rossi D - 12.1.2016, 15:41

Přejít na fórum:


Prochází: 14 host(ů)