• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volba WiFi IP kamery
Tip na nákup od Rosi D [Only registered and activated users can see links Click here to register] nastartoval moje hledání vhodné IP kamery pro monitorování chalupy, ať už povětrnostní podmínky, pohyb koček či ptačí hnízda. Neoprávněný vstup souseda snad nezachytí 9 .

Máte někdo zkušenosti s podobnou hračkou?
Díky předem všem za pomoc s výběrem.

Hlavní požadavky mám:
  1. WiFi
  2. alespoň 720p h264 (i když s rostoucím rozlišením roste i velikost ukládacího prostoru)
  3. noční vidění
  4. možnost nastavení ukládání fotek (popř. videí) v zadanym intervalu na FTP
  5. PT rotace (obvykle 355° horizontálně a 100° vertikálně) ovládaná vzdáleně
  6. Z zoom ovládaný vzdáleně (bez něj dokážu žít)
  7. nejraději outdoor provedení (IP66)
Zatím jsem narazil na tuto [Only registered and activated users can see links Click here to register], ale nesplňuje mi všechny požadavky. V názvu je sice HD, ale v popisu: Compression Format: M-jpeg
Resolution:VGA(640 * 480), QVGA(320 * 240)
Celkově nesplňuje požadavky 2, 6 a 7 ale líbí se mi rozsáhlé možnosti a něco takového si představuju (+ 2, 6 a 7).

Citovat
Pokud to chces outdoor a jeste s PTZ (nebo alespon PT), tak si priprav nasobky te castky. Mam kamerovy system na dome (psal jsem o tom i v jinem tematu) a do budoucna chci poridit jednu profi PTZ kameru, ale bohuzel cena jedne takove kamery dosahuje vyse celeho systemu i s NVR 40 3
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)