• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titulky
#61
Já tu barvu titulků hledal právě kvůli těm vnořenejm ve filmu a žlutá mi pomohla. Ještě by to chtělo, aby ta změna barvy byla přímo v menu u přehrávání filmu. Ale to je už asi otázka jinam :-)
Ugoos X3 Pro 4GB/32GB - [ROM] Android TV by Sasvlad v.0.3.4
 
Citovat
#62
Zdravím,
 mám problém cca 3. den s vyhledáváním titulků přes addon opensubtitles.
Chyba Opensubtitles.org
Zkoušel jsem odinstalovat doplněk, smazat /storage/.kodi/addons/service.subtitles.opensubtitles/ a znova nainstalovat.
Beze změny.

Nevíte někdo nějaké řešení? Děkuji

z kodi.log


Kód:
21:08:48.169 T:1760555936   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.AttributeError'>
                                           Error Contents: 'dict' object has no attribute 'sort'
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "/storage/.kodi/addons/service.subtitles.opensubtitles/service.py", line 178, in <module>
                                               Search(item)
                                             File "/storage/.kodi/addons/service.subtitles.opensubtitles/service.py", line 44, in Search
                                               search_data.sort(key=lambda x: [not x['MatchedBy'] == 'moviehash',
                                           AttributeError: 'dict' object has no attribute 'sort'
                                           -->End of Python script error report<--
21:08:48.309 T:1857024928   ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://service.subtitles.opensubtitles/?action=search&languages=Czech%2cEnglish&preferredlanguage=Czech
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)