• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno)
#24
Mně to taky nedalo a zrovna se v tom vrtám. Zkusil jsem přidat stejnej seriál do různejch složek a máš pravdu, opravdu se epizody duplikují.

U filmů jsou filtry v pohodě, ale jakmile se jedná o seriály, je to špatný. Respektive filtry fungují dobře, ale bohužel jen nad složkou/názvem seriálu. Vůbec už ale nepostihnou samotné epizody. Jakmile má seriál stejný název (a to díky scraperu má), odfitruje se a následně se k názvu přiřadí cesta a k cestě epizody. Jenže tam už se filtr neaplikuje. Ona celá kontrukce databáze je zrovna u seriálů dost nešťastná, ale v tomhle případě se u filtrování jedná o chybu.

Zkoušel jsem to obejít filtrováním cesty ne nad názvem, ale nad samotnými epizodami (<smartplaylist type="episodes">), což funguje dobře, ale není možnost, jak tyto výsledky zobrazit pouze pod názvem seriálu - zobrazují se samostatně po epizodách.

Zabrousil jsem tedy do vod oficiálního fóra a našel jsem několik dotazů, na stejný téma (např. tady). Například to řeší ti, co mají stejnej seriál v různejch jazycích, čili různý složky. Nebo např. seriál ve 2D vs 3D, kde je opět název. Kdosi tam uváděl, že zakládal ticket pro vývojáře, ale link jsem nenašel.

Někdo tam dával tip, že by mohlo pomoct označit jeden ze seriálů tagem a tento tag pak ve filtru vyloučit, obdobně jako 'path', ale v kryptonu je tagování z uživatelského hlediska úplně nešťastné.

No a co s tím... buďto teda pátrat dál, na což nemám moc energie ani chuť nebo pro seriály chodit cestou Videa > Soubory > (a vybrat přímo zdroj). A nebo duplicitní seriál odstranit.

Přitom je to taková blbost. Stačilo by u tvshow aplikovat případnej filtr nad tabulkou 'episode' pole 'c18'. Jen by se někomu muselo chtít... ale moc uživatelů to zřejmě netrápí.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno) - od avoova - 09.12.2016, 20:15

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)