• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno)
#39
Ze zájmem jsem si přečetl předchozí příspěvky v tomto tématu a ani jeden mě neuspokojil. To nikoho nenapadlo použít kodi natovní řešení, tedy nodes? Kupodivu to tady už jednou zaznělo od flyboysek, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost.

Vyrobil jsem si dvě skupiny tzv. parent nodes, první pro filmy a druhou pro seriály a pomocí definicí pravidel jsem vytvořil vždy oddělené knihovny. Kromě původních default knihoven, kde je všechno pohromadě,  tak mám pro filmy i seriály vždy další dvě knihovny, jednu ve které jsou soubory uložené na domácím serveru a druhou pro internetové streamy (Sosáč). Až na dále uvedenou výjimku to funguje skvěle. Používám skin Estuary Mod a DO Harmony One, takže není problém se v hlavním menu nebo na jeden klik na DO dostat rychle k různým knihovnám.

Oddělený přístup do různých knihoven funguje i pro jiné pohledy, nejen tedy přístup podle názvu, ale i podle roků, žánrů, herců, apod. Jedinou výjimkou jsou Nedávno přidané filmy, Nedokoukané seriály a Nedávno přidané epizody, ve kterých z pro mne neznámých důvodů vidím vždy filmy nebo všechny seriály a nebo epizody z obou knihoven.

Chci se tedy zeptat. Máte někdo praktické zkušenosti s tvorbou vlastních parent nodes nebo nodes? A pokud ano, máte stejné problémy?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi - rozdělení knihovny (vyřešeno) - od JiRo - 04.2.2017, 21:13

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)