• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soubory Online
#1
Information 
Dnes vyšla v doplňku "Soubory Online" aktualizace pro uložto, mělo být opraveno přehrávání a stahování - u mne je toto bohužel na RPi i HTPC stále nefunkční. Máte někdo jiný poznatek ?

→ Soubory Online

   
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
U mna tiež nefunkčné. Ked dam načitať bez VIP subor načítava už sa to javí že to nabehne a nakoniec to spadne.
S VIP učtom uplne ani nezačne načitavať subor hned vyhodi chybu.
Jedneho času mi to šlapalo ako hodinky aj bez VIP aj bez overovacieho kodu proste len tak a išlo to super.
Potom sa to posralo a už dosť hodnu dobu je to nefunkčne.
Takže aktualizacia nič moc....respektive nič....:)
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
#3
Hlavní chybu bych viděl v nepřítomnosti / nefunkčnosti / nemožnosti vyplnění captcha kódu i když to tehdy fungovalo i bez něj .... uložto se také modernizuje a je potřeba s tím počítat  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#4
ale prečo to nejde ani na VIP učte tam sa captcha kod nevyplnuje.
Ja mam aj VIP učet.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
#5
no mne funguje len ulozto, jak cez VIP tak aj normalne.
hellspy mi nejde ani VIP ani normalne.
Fasthare mi nefunguje vobec a okrem toho mi pre fasthare chyba podpora VIP...
 
Citovat
#6
Me tedy i po aktualizaci doplnku ulozto nefunguje. Stream se nacita a pak to skonci chybou. Jedu na RPI3.
 
Citovat
#7
Ahoj všem !

V doplňku soubory online mi funguje vše kromě ulozto. Není nějaká možnost jak se spojit s autorem doplňku a eventuálně to konzultovat nebo požádat o opravu?
Mám raspberry Pi3 Kodi 16.1 osmc

Funguje to vůbec někomu?
Díky.
 
Citovat
#8
Mne nefunguje plugin Soubory Online. Napise ze chyba je v denniku udalosti, ale tam nic nie je. Uz som to cele preinstaloval. Je to Kodi 17.6 na androide. Na Kodi 17.6 na win 10 mi to funguje. Ma s tym niekto este problem? Preco mi xhybu nezapisalo do dennika udalosti?
 
Citovat
#9
Skús túto verziu mne to pomohlo
https://github.com/jose1711/plugin.video.online-files
 
Citovat
#10
Nepomohlo. Robi to to iste.

Nainstaloval som to do Kodi na Android mobile a tam to funguje. Na Formuler Z7+ to nejde a nejde.
 
Citovat
#11
Formuler Z7
os Android 7 Nougat?
cena krabice od 70 eur až nekam ke 100e
no já ti nevím chlape počti si zde
https://satelity.ellano.sk/37677/formuler-z7+.html
ani zdarma bych to nebral ! ,pobav se  8
soft podpora Formuler končí brzo jak u všech jejich produktu drži to jen u novinek ,pár mesicu dle prodeje !
 
Citovat
#12
Kusok z logu:


Kód:
15:40:46.790 T:18446744071731005728   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.IndentationError'>
                                           Error Contents: ('unindent does not match any outer indentation level', ('/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/resources/lib/hellspy.py', 115, 39, '            \tself._filter(result,item)\n'))
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/default.py", line 36, in <module>
                                               import bezvadata,hellspy,ulozto,fastshare,webshare
                                           IndentationError: ('unindent does not match any outer indentation level', ('/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/resources/lib/hellspy.py', 115, 39, '            \tself._filter(result,item)\n'))
                                           -->End of Python script error report<--
15:40:47.020 T:18446744071926708512   ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.online-files/
15:40:47.043 T:18446744071926708512   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.online-files/) failed

PS: zatial som zakomentoval riadok 115 v hellspy.py, kedze Hellspy nepouzivam a teraz to funguje.
 
Citovat
#13
Podival jsem se do kodu, v hellspy.py jsou na radcich 104-115 tabulatory misto mezer, proto ti to pada. Slusny editor (napr. PSPad) ti to ukaze, tak si to muzes opravit.
 
Citovat
#14
Cafte.Aj ja mam taky isty problem.Nejde mi spustit Subory Online.Pise tu istu vetu:chyba je v denniku udalosti.Co s tym?Diky
 
Citovat
#15
Predpokladam, ze jsi si precetl 2 prispevky pred svym a vyzkousel navrzena reseni a tudiz tvuj problem je jineho druhu a chystas se sem dat log ;).
 
Citovat
#16
ani to nečetl a ani nezná co to log !
nudiš se kolego boddie  ?
tv doplnek E2 archiv markiza sk error 404 http
hajde se to toho zahrabat pokud to ráno nenabehne 4
404 znám bežna vec,na to nereaguji a čekám den ,mesíc,rok
nebo se naštvu a udelám  občas polovičce záplatu Big Grin
užil sem si své dnes protože sem aktualizoval VTI na verzi 13.0.12
a jaksi manželka nepochopila že image aktualizace pokud není zásadní zmena na phyton nemá co z kompilací pluginu 3
 
Citovat
#17
Ahoj, lze někde u tohoto doplňku s předplatným Webshare zarthnout obsah 18+?
Pokud ne, bylo by možné doplněk doplnit?
Dikes
 
Citovat
#18
Doplnek doplnit?
Lame truper 1.2,
Jody 16.2 2
 
Citovat
#19
@JanTar: ono je problem v tom, ze ludia ten obsah 18+ nedavaju do kategorie 18+ a tym padom sa zobrazuje medzi videami, pokym ho niekto z WS nepresunie. Nic s tym teda nespravis ak sa ludia nepolepsia
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#20
Já si spíš myslím, že mu vadí, že addon ty soubory označené 18+ nezobrazuje.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)