• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.27 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás
SkyShowtime dostal povolení a vstoupí do 21 evropských zemí včetně ČR

[Obrázek: SkyShowtimeMAIN.jpg] Společnosti Comcast Corporation a Viacom CBS uvedou na evropský trh novou streamovací službu SkyShowtime. Ta totiž získala všechna potřebná povolení od regulačních úřadů a nyní už jí nic nebrání ucházet se o přízeň diváků.
 
[Obrázek: rI71bwK.jpg?1]



Raspberry Pi OS vychází v 64bitové verzi

[Obrázek: Raspberry-Pi-64-bit-OS-announced-feat.-min.jpg] Po roce a půl betaverze 64bitového operačního systému Raspberry Pi OS vychází finální verze. Ta díky své 64bitové architektuře dovoluje plně adresovat celých 8 GB RAM nejnovější generace Pi 4.
 
[Obrázek: FZsKZS0.jpg?1]



Nevyslyšená elegie českého rozložení klávesnice

[Obrázek: cl-klavesnice-06.jpg] Bylo ještě doznívající léto, brambory ještě nevyorané a já si všimnul že moje asi 10 let stará membránová klávesnice vydává zvuky snad ještě vrzavější než obvykle. Nepsal jsem na ní úplně celou tu dobu, ale i tak se tlačítka začínají kroutit ve svém uložení. Polštářky membrán jsem už prohodil mezi méně používanými tlačítky, ale jsou znovu unavené. Budu s tím muset něco udělat...
 
[Obrázek: 6ioLsMD.png?1]



Toyota chce vyrábět vodík z plastového odpadu. Dokáže to plazmomet SPEG

[Obrázek: AATm0kx.img?h=315&w=600&m=6&q=60&o=t&l=f...=654&y=288] Zatímco evropská Unie chce vyrábět palivo ze vzduchu, v Japonsku vsadili na odpad. Skupina tamních firem pod vedením Toyoty, producenta průmyslových plynů Iwatani a konstrukční JGC Holdings hodlá plynofikovat nepotřebné plasty.
 
[Obrázek: 7F7np89.png?1]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás - od Rossi D - 06.2.2022, 13:05

Přejít na fórum:


Prochází: 97 host(ů)