• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.27 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás
Dovolím si vyjmout a citovat z článku Reflexu DIVOKÝ KAČER:
-> Elon Musk odjel Teslou do Ruska vyjednat mír. Kousek za Varšavou mu došla baterka, takže se mír odkládá

Citace: ...
Když mu místní řekli, že nejbližší (nabíjecí) stanice je ve Varšavě, pan Musk házel po místních kameny a vykřikoval, že jsou zaostalé opice a ať se vrátí zpět na stromy. Když se uklidnil, chodil dům od domu, jestli někdo nemá aspoň prodlužovací kabel. Bohužel tak dlouhý nikdo neměl,“ vypověděl náhodný svědek.

Podle všeho, když Musk zjistil, že své auto na místě nenabije, rozhodl se, že svou teslu nechá odtáhnout zpět do Varšavy.

„Můžu to potvrdit. Pan Musk pobíhal po naší vesnici a všem nadával, že jsme zaostalí burani. Potom se sháněl po odtahovce. Nabídl jsem mu, že ho odtáhnu do Varšavy traktorem. Vynadal mi do vidláků a nakopl mi vzteky dvě slepice, co jsem měl na dvorku,“ tvrdí místní muž.

Musk si podle svědků chtěl posléze přivolat vrtulník, ale jeho telefonu se nepodařilo připojit na Skylink. To ho mělo rozčilit ještě víc.

„Já na tohle seru. Člověk chce pomoct, chce nastolit mír, ale všude je to tady samej vidlák. Evropa je ztracená. Tu nemá cenu zachraňovat,“ měl vykřikovat Musk, načež šel pěšky...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás - od meda - 21.10.2022, 8:25

Přejít na fórum:


Prochází: 97 host(ů)