• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.27 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás
Multimédia a Android TV po roce: Pořád to skřípe, ale stejně mě to baví

[Obrázek: getanewtv.jpg] Citace: Když Google před lety představil svoji platformu Android TV, těšil jsem se, že snad konečně dojde k univerzálnímu sjednocení televizních systémů a divák bude mít jistotu, že ať už si koupí obrazovku od Samsungu, LG, Sony, Philipsu či kohokoliv jiného, uvnitř bude přinejmenším Play Store s oblíbenými aplikacemi, které znáte i ze svého telefonu.

Vypadalo to nadějně a já jen doufal, že to neskončí jako s předchozími televizními pokusy (Google TV), které upadly do zapomnění dříve, než je dokázala americká internetová jednička protlačit za oceán.
Naštěstí se tak nestalo, a časem tak první televizory s Android TV od Sony a Philipsu dorazily i na český trh. Jistě, těch výrobců není tolik, a budoucnost platformy je proto i nadále krajně nejistá, nicméně díky alespoň za to.

Čtěte → [Obrázek: RcC7s0T.png?2]



Čínské internetové megatržiště Aliexpress dobývá Česko

[Obrázek: aliexpress-cz-350.png] Citace: Obliba internetového tržiště Aliexpress, které funguje jako nákupní galerie pro tisíce malých čínských obchodníků, v Česku výrazně roste. Dokládají to údaje českých bank týkající se karetních plateb.
„Loni byl obchodník Aliexpress u našich klientů jedničkou při nakupování přes e-shopy prostřednictvím platební karty. Uskutečnili přibližně jeden milion nákupů, což odpovídá jedenácti procentům všech e-com transakcí,“ uvedla Pavla Hávová, tisková mluvčí ČSOB.

Čtěte → [Obrázek: epXOddj.png?1]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zajímavé články - všehochuť, aneb zprávy pro Vás - od Rossi D - 30.3.2017, 12:56

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)