• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč: České názvy filmov a seriálov zmenené na anglické
#1
Dobry den, 
dnes som zapol kodi-sosac a zistil som ze mi vsetky ceske nazvy filmov a serialov zmenilo na anglicke. Neviete mi niekto poradit? Je to novou aktualizaciou alebo si len kodi zmenil nastavenia? Ako nastavim ceske nazvy spat? dakujem
 
Citovat
#2
Chjo, že bys napsal, na čem ti Kodi běží, a co používáš za scraper? A kde ti změnilo názvy, v knihovně?
Opravdu ti nevidíme přes rameno, ani do hlavy. Rolleyes
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Jj - stále dokola dokolečka, on ten podpis s HW/OS údaji není až zase taková blbost což ????!!!!  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#4
Sorry, som v tom este amater :) KODI mi frci na Evolveo Android Boxe Q5 4K 5.1.1 a ano zmenilo nazvy v knihovni.
 
Citovat
#5
Ještě bych prosil verzi Kodi a ten scraper, který používáš.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#6
Kodi 16.1 Jarvis ale netusim ako zistim ten scraper? Najdem to niekde?
 
Citovat
#7
http://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#8
no ako pozeram ja vlastne ziadny scraper nemam nainstalovany. len cisto sosac. vies mi poradit ako ich mozem pridat?
 
Citovat
#9
Tak scrapery mam nahodené TMDb a TVDb aj pridané v knihovni ale problém S anglickými nazvami mam stale.
 
Citovat
#10
A nemáš náhodu kodi v angličtině?
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
#11
Nie nie určite ho mám v slovenskom jazyku,preto mi je to nejasné. Všetky doplnky mam nastavené na slovenskom a českom jazyku
 
Citovat
#12
Zkontroluj nastavení těch scraperů TMDB a TVDB, jestli tam nemáš angličtinu.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#13
On to nemá oscreepovane jak sem pochopil zobrazuje to přes plugin
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
#14
Mam to oscrapovane aj CSFD aj BBARON, MOVIESCRAPER ale po poslednej aktualizacii na sosac 1.2.7 mi prehodilo vsetky nazvy filmov a serialov na originalny nazov. A pri tom mam vsade nastaveny jazyk bud cesky alebo slovensky...
 
Citovat
#15
Moment, to, že máš scraper nainstalovaný, ještě neznamená, že jím máš filmy nebo seriály otagované. Musíš se podívat na nastavení konkrétního zdroje, co tam máš nastaveno.
Koukni do Video -> Soubory, tam najdi složku, kterou máš nastavenou v Sosáči pro filmy, nebo seriály, a dej na ní přes kontextové menu volbu "Upravit zdroj". Tam zjistíš, jaký scraper máš pro tu složku nastavený, a můžeš zkontrolovat i jeho nastavení, viz příloha.
Jinak nezdá se mí, že by ta změna byla způsobena aktualizací Sosáče, nikdo další si na podobný problém nestěžoval.


Přiložené soubory Miniatury
   
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#16
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-1-2-7-...81#pid9481
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#17
Predpokladám, že tie názvy filmov sa ti zmenili na anglické priamo v databáze pluginu sosac.ph. Stačí nastaviť jazyk KODI rozhrania na češtinu a všetko bude v poriadku. Pokiaľ máš slovenčinu alebo angličtinu, tak aj názvy filmov sa ti budú zobrazovať v angličtine a triedenie podľa abecedy ti nebude fungovať.
 
Citovat
#18
V nové verzi pluginu 1.2.8 přidána podpora slovenštiny, tedy ve smyslu, že při nastavení Kodi do slovenštiny, vypisuje názvy česky, ne anglicky.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#19
V kodi keď dám aktualizovať sosac, tak mi nájde poslednú verziu 1.2.7. a nie 1.2.8. Ako sa dostanem k tej novej verzii?
 
Citovat
#20
Google pomůže : https://github.com/kodi-czsk/plugin.video.sosac.ph -> tlačítko "Clone or download" -> "Download ZIP"
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)