• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výpadky fóra s chybou souboru settings.php
#1
Určitě jste si všimli, že poslední dny dochází k nepravidelným zobrazováním následující chyby:

Citace:Parse error: syntax error, unexpected ''p' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting ']' in /DISK2/WWW/xbmc-kodi.cz/www/inc/settings.php on line 228.

Bohužel k tomuto jevu dochází náhodně, respektive v přímé souvislosti s reálným volným místem na hostingu. Jakmile dojde k zaplnění disku, tak systém MyBB nemůže vytvořit daný soubor, respektive jej vytvoří pouze částečně a celý systém na tomto zhavaruje.

Aktuálně zvažujeme možnosti Donate, aby se web dal přesunout buď jinam nebo na placený hosting, kde bude zajištěna 100% funkčnost s možností reklamace nedostupnosti.
 
Citovat
#2
Dobrý pokus Big Grin
 
Citovat
#3
(14.8.2016, 12:49)ChUdY Napsal(a): Dobrý pokus Big Grin

Jaký pokus ..  chytrolíne

Kdyby jsi trochu rozuměl  tvorbě stránek tak z toho error logu co system vypisoval je ledacos možné si přečíst.
 
Citovat
#4
On asi myslel POKUS OMLUVIT PLACENÝ WEB.
Netřeba. Snad je jasné, že zadarmo nám nikdo webhosting s neomezeným prostorem nedá.
 
Citovat
#5
Já jsem pro, může se zřídit speciální VIP placený membership. Tak to bývá na více fórech. Kdyby každý dal 20Kč měsíčně tak to pomůže. Nebo jen odkaz na dobrovolné příspěvky.
 
Citovat
#6
Tak snad to bude na dobrovolne bazi, tak ten pan muze byt v klidu a proste neprispeje.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#7
Platím jako člen na vícero fórech. Nemám problém platit i tady. Pokud bych nezaplatil roční příspěvek do dvou měsíců, byl bych vyřazen z placené sekce a neukazovaly by se mi odkazy.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#8
meda ano, ale to přece bylo jasné ode dne nula... Nemyslím si, že toto fórum je zralé na jakýkoliv druh monetizace..
Ano.. zisk by v tomto případě byl nejspíš jen hosting a doména pro autora fóra zdarma. (Hračka zadarmo = zisk)

Odobně bych to bral jako obrovský podvod, protože obsah tady tvoří převážně členové fóra a né jeho autor.

Basenzi ano.. Lze z toho vyčíst, že správce není přiliš zkušený Sad
 
Citovat
#9
Prozrad nam vsem, jak muze kdokoliv ovlivnit zkusenostmi volne misto na free hostingu, kdyz zcela zjevne nemas na provozovatele zadnou paku, prave z duvodu toho, ze se jedna o free zalezitost.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#10
Minimálně tak jak se to udělalo.. Jen s tím rozdílem, že né po, ale před výpadkem Big Grin
 
Citovat
#11
A jak se to udelalo?
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#12
já přece nevím co s tím admin dělá, ale pokud si nedokáže ohlídat volný místo a řeší to až když je pozdě, tak k tomu nemám co dodat...
 
Citovat
#13
Aktuálně obsazené místo je 220 MB z 10 240 MB. Tedy rezerva v rámci webu zde je, nicméně došlo k problému s místem na celém serveru, tedy všechny weby, které sdílejí tento server měly ten samý problém s místem.

Z naší strany se nic neřešilo a ani nemohlo (vzhledem k nemožnosti cokoliv vyžadovat nebo reklamovat).

Aktuálně pracujeme na možností tzv. DONATE tlačítka od Paypal, kde bude mít možnost kdokoliv dobrovolně přispět.
 
Citovat
#14
@ChUdY: Zisk pro tebe je ten, že tady můžeš položit dotaz, číst odpověď, diskutovat, projevit svou vědomost. To vše pro tvoje duševní uspokojení, případně výměnu informací, nyní zdarma. Pro každého člena.
 
Citovat
#15
Pokud by nebylo zbyti a pro stabilni chod fora se muselo prejit na placeny hosting, nepredpokladam ze by se zajistilo uhrazeni nakladu pouhym umoznenim dobrovolneho prispevku, zpocatku prispeje jista cast uzivatelu, ale casem bude mit toto cislo sestupnou tendenci az skoro mizivou. 
Dobrovolny prispevek ano, ale chtelo by to nejakou motivaci (Proc bych mel prispet ? Co ziskam navic ? )....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#16
Je dobře, že se zde o tomto diskutuje. Podobné otázky napadají i nás a rozhodně by to chtělo navíc pro ty, co přispějí. Jenže co navíc, aby to zase zbytečně neomezovalo ty neplatící (třeba ty skryté odkazy by byly dost drastické a nereálné).
 
Citovat
#17
Meda vzivote by me nenapadlo, že se dožiju doby, aby se platilo za fórum. Obzvláště za takové komunitní. Přijde mě to spíš jako vtip.., ale obávám se, že to myslíte opravdu vážně Sad V komunitě co za něco stojí se vždy najde někdo kdo nabídne prostředky zdarma, protože k nim o sám má přístup zdarma. Ostatně já mám přístup k neomezenému hostingu u nás na PilsFree, ale po tédle komedii bych těžko někomu tady důvěřoval...

Nejsem proti tlačítku donate, ale rozhodně jsem proti jakémukoliv znevýhodnění lidí co nepřispěli nebo dokonce odstavení fóra, když se nevybere dostatečná částka.
 
Citovat
#18
A ono se tu nekde pise, ze budou nutne prispevky nebo ze se neco odstavi? Ja to tedy od zacatku chapu presne naopak, co ty. 71
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#19
Bojím se, že to do toho stádia dospěje... Celý to smrdí tím, že už to autor nechce dělat zadarmo Sad Zažil jsem to už mnohokrát. Nejdřív donate, pak goal a zanedlouho je po projektu.
 
Citovat
#20
Ja napríklad by som v pohode prispel ale ja osobne nemam paypal a ani neplanujem mať
takže by som skôr uvital možnosť prispieť formou platenej sms ako napr. na webshare ak by to bolo teda technicky možné.
Inak nejak platene to je aj na lamky.net tam zaplatim ročne 3 euro a mam prístup k linkam ak nezaplatim mam prístup k foru ale linky sa mi nezobrazia.
napr. ak chcem stiahnuť nejaku hru alebo niečo podobne.(uvedene len ako príklad to sťahovanie)
Je mi jasné, že nedosiahneme nikdy taký počet členov ako lamky alebo best4you čo su fora zamerané na viac menej warez veci.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)