• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otaguje popis, nechce otagovat poster
#1
Ahojte, mam problem s ktorym si neviem dat rady. Skusal som scrappery ako CSFD, BBARON, UNIVERSAl SCRAPPER, dokonca aj LOCAl INFORMATION ONLY a nie a nie otagovat poster a fanart. Popis otaguje spravne ale postery a fanarty len na niekolkych (velmi malo) filmoch. 
Pouzivam SKIN AEON NOX 5.1. vsetko bezi na AB IP Box Prismcube Ruby (linux).

Napada vas kde moze byt chyba ?   8

vopred dakujem za napady ...
 
Citovat
#2
Na filmy pouzivam jedine informacni doplnek TMDb v nastaveni scraperu lze stahovani fanartu vypnout, coz predpokladam nemas .....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#3
Já používám scraper ČSFD v3.4c, a postery a fanarty mám skoro u všech 12 tisíců filmu ze Sosáče. Dá se tam i nastavit, odkud se budou stahovat. Skin mám default Confluence.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#4
PetrM ako mas nastaveny plugin ? mohol by si sem dat skreenshoty ? Jedna sa mi teraz o tagovanie SOSAC-a.
 
Citovat
#5
Scraper ČSFD 3.4c


Přiložené soubory Miniatury
   
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#6
Problem vyrieseny !!! Zmenil som cislo 512 na 196 a uz to funguje  1 Postery nacitavam len z CSFD servera a jazyk je nastaveny na CS.
Teraz mam zas iny problem  8 Pocas scrappovania som pustil film ze si idem pozriet a zamrzlo to, tak som vytiahol napajaci kabel kvoli restartu a odvtedy sa dokola restartuje. Stalo sa to niekomu ? Co s tym ? Snazim sa natiahnut odznova firmware ale neregistruje usb kluc. A ted babo rad ...
 
Citovat
#7
Nejsem baba, a navíc to tvoje zařízení neznám, takže neporadím. Zkus prohledat fórum, pak by možná bylo lepší založit na to nové téma v příslušné sekci.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#8
Tak uz to funguje. Problem bol niekde v harddisku, ked om ho vytiahol von, systm nabehol pekne. Potom uz len format disku a ked som ho zalozil spat, uz to potom islo. Netusim co to mohlo sposobit. Mam podozrenie na SKIN Aeon Nox.
 
Citovat
#9
No já bych spíš vsadil na to vytažení ze zásuvky, to diskům opravdu nedělá dobře.?
Možná by bylo dobrý ten disk zkontrolovat, jestli není "načnutej".
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#10
@pikis problem je pravdepodobne v prijimaci a jeho os , predpokladam ze tam je porad 14.2 helix custom build pro prismocube
 
Citovat
#11
matchboxx: je to mozne. ako by som to zistil co tam je ?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)