• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč, Befun-nefunguje?
#1
Zdravim, mam taky problem, ze poslednu dobu mi prestal fungovat sosac aj befun na vsetkych zariadeniach. Je problem len u mna alebo je to vacsieho charakteru? Vyhadzuje mi to hlasku, ze link nebol najdeny alebo bol odstraneny.
Dakujem za odpoved.
   
 
Citovat
#2
Nefunguje , nefunguje maju asi nejaký problém nočný.
Ešte že mam databazu webshare od Pala. Poprípade online subory webshare primo v doplnku.
Aj ked aj tam je to niekedy horšie s funkčnostou.
U mňa od 03:00 opäť funkčný sosáč.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
#3
Mne to este stale nejde. Mam najnovsiu verziu sosacu a nejde mi ani na androide ani na windowse.
 
Citovat
#4
Mne už ide na všetkom. Tiež mám 1.2.7 verziu.
Skús nanovo preinštalovať celé kodi.
Nvidia Shield TV 2017 16GB ,Xbox serie S, Pocophone F1, Poco F3, projector LG PH450g UST, xiaomi TV
Stick 4k
 
Citovat
#5
preinstaloval som vsetko uplne na novo a stale ukazuje tu istu chybu. ono mi nejde zapnut ani web odkial sosac taha(stramuj.tv)
 
Citovat
#6
Jestli to nebude tím, že ten web je http://streamuj.tv/

Jinak mě na RPi2 s OpenElec 6.0.3 i na Win 10 funguje vše normálně, viděl bych to na chybu na tvém přijímači.

A poslední verze Sosáče je 1.2.8
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#7
tak sa nakoniec problem vyriesil sam. uz vsetko ide.
aj tak dakujem za pomoc
 
Citovat
#8
Fernando: nebyl problem v pripojeni na net ?
PetrM: posledni verze je 1.2.7 / upravena verze od chudy, ci jak se jmenuje 1.2.8
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
#9
no net mi v pohode isiel, ale streamuj.tv mi neslo nahodit vobec a nakoniec sa to vyriesilo samo, tak neviem. mozne to je
 
Citovat
#10
23:50 Sosac nepremává : video not found  o 5 minut později  je vše OK ....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#11
Mně se na Sosáči stává toto. Nalezl jsem si třeba podle abecedy film, chci spustit, hlásí Video is not available. Napadlo mne v systému vyčistit databáze, běželo asi 4 minuty. Jdu na Sosáč, abecedně film, stejná hláška. Jdu v Sosáči na vyhledávání, najde tento stejný film a ejhle, lze spustit.
Tak se to chová i na jiné instalaci Kodi v RPi nebo PC.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#12
Meda: dik za info, Sosáče mám pouze jako doplněk do knihovny jsem nic nepřidával. Tohle není problém na straně RPi - Kodi, ale přímo stránek nejspíš streamuj.tv (ve stejnou chvíli nešlo přehrát video i na webu)....
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#13
Ahoj, nevíte co je se Sosáčem/Befunem? Již 2 dny to nejde...
 
Citovat
#14
Chjo 19 Naučte se správně formulovat otázky a ptát!
Pokud se to týká seriálů, tak kdyby jsi se obtezoval(a) s hledáním, tak máš jasno. - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-sosac-...-u-serialu
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#15
U mě sosáč i befun vpořádku...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#16
Taky mi nejede Sosac, a to na dvou zarizenich, kde na jednom mam verzi 1.2.8 a na druhem 1.2.10. Bohuzel nejde cely doplnek, ne jen serialy...

EDIT: tak pomohlo toto řešení:
Stáhnout oba dva zip soubory uvedené v předposledním postu tady:
https://github.com/kodi-czsk/plugin.vide.../issues/88
A po odinstalování sosáče je oba nainstalovat.
Teď už to jede!
 
Citovat
#17
(25.8.2016, 0:23)Fernando888444 Napsal(a): Zdravim, mam taky problem, ze poslednu dobu mi prestal fungovat sosac aj befun na vsetkych zariadeniach. Je problem len u mna alebo je to vacsieho charakteru? Vyhadzuje mi to hlasku, ze link nebol najdeny alebo bol odstraneny.
Dakujem za odpoved.

Zdravim,

mel jsem stejny problem odinstalovat a znovu nainstalovat addon pomohlo, KODI jako takove jsem nepreinstaloval.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)