• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poda.tv
#21
Photo 
Teď jsem na to mrknul 1


Přiložené soubory Miniatury
   
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#22
Teď jsem na to mrknul Big Grin


Přiložené soubory Miniatury
   
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#23
A prozradí teda někdo, jak na to? Jsem také platící zákazník pody a rád bych se na to díval přes KODI co mám u TV vedle v místnosti.
 
Citovat
#24
(01.10.2016, 19:15)sissispace Napsal(a): Ale já jsem legální zákazník pody. Mam přístupové údaje... no nic no, prosit se nebudu. Svět se nezbori...

Já jsem to řešil dost dlouho jak to u PODY zařídit a nepovedlo se (taktéž jsem platící zákazník). Dospěl jsem k tomuto:

1. poda nefunguje správně na jakémkoliv linuxovém distru a z poda podpory mi sdělili, že ani nikdy linuxová distra (a zejména linuxová distra často používaná pro iptv klienty) určitě nijak podporovat nebudou. Pokud to chci, mám se prý koukat na televizi jako všichni "normální lidi" (pozn. přesně takto mi to bylo řečeno, poda je jinak velmi milý a klient friendly provider). 

2. technicky jde o to, jaký stream k Vám poda do iptv pošle. Pokud detekuje jako Váš OS windows --> posílá flash, pokud detekuje linux --> schválně Vám posílá flash (kdy navíc žádá o verzi od Adobe, která v době kdy jsem to zkoušel nebyla pro Raspbian dostupná), pokud detekuje Mac OS nebo iOS --> posílá HTML5. A to je důvod proč to je možné sledovat v iPadu ale ne v kodi, které běží třeba na raspberry

3. skončil jsem v bodě, kdy jsem se snažil přesvědčit iptv klienta z kodi, aby se ohlásil jako safari...

4. taktéž jsem ne příliš úspěšně zkoušel Andoidové distro pro Raspberry, kde se sice HTML5 stream načetl, ale kvůli chybějící hw akceleraci pro Raspberry to bylo nedívatelné 

Podotýkám, že nevím, jestli něco z toho je správná cesta, uvádím to jenom jako info, co jsem zkoušel. Také jen pro pořádek dodávám, že nemá smysl se o cokoliv snažit, pokud si poda !iptv! někdo neplatí a/nebo ji nemá správně spárovanou.
 
Citovat
#25
(29.1.2017, 15:00)yanas Napsal(a): 2. technicky jde o to, jaký stream k Vám poda do iptv pošle.

¨Malé upřesnění: Kodi má problém s playlistem, ne se streamem.

Stream z Pody (tzn. url s příponou .ts) je naprosto v pořádku, je to normální mpeg2, jde přehrát ve všem, co jsem zkoušel (včetně Kodi) a trvá přesně 10 sekund.

Každých 10 sekund musíte přejít na nový stream s novou url. A to zajišťuje playlist s příponou m3u8. Ten umí teoreticky parserovat zde zmíněný plugin iptvsimple pro Kodi, ale neporadí si s playlistem Pody.

Zajímavé ale je, že si s jejich playlistem poradí přehrávače v SDK Androidu, iOSu, plugin HLS Player do Google Chrome a HLS Player Free z Windows Store. Takže chyba asi nebude v playlistu Pody, ale v IPTVSimple.
 
Citovat
#26
Mate nekdo aktualni playlist?
 
Citovat
#27
Tak se s tím tady trápím a už nevím, jak dál. Jsem zákazníkem Pody, v IPTV Simple jsem zadal adresu, načetlo mi to kanály, ale nic nehraje. Nevím, kam zadat párovací kód (který samozřejmě mám svůj). Poradil by někdo prosím? Klidně i do SZ. Díky moc.
 
Citovat
#28
Zdravím, také by se mi hodila pomoc s tím jak rozchodit poda.tv v Kodi. Jsem platící zákazník, koukával jsem v prohlížeči na notebooku, ale teď mám pořádnou TV s připojeným RPi3 s Kodi a nedokážu to sám rozchodit.
Poradí prosím někdo komu to funguje?
 
Citovat
#29
@Boos: Jsem na tom taktéž, ale do doby, než to tu někdo konečně odhalí, tak doporučuji používat staré, pro ostatní nefunkční streamy. V podě, příp. jinému 4net providerovi jdou, mimo ni už ne.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
#30
    Všechno jde když se chce Big Grin
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#31
@Martin Plachta: Ty to loguješ z live.poda.tv? Nebo postupuješ jinak?

Já to teď nemám možnost otestovat, platím si sic Podu, ale ještě jsem neměl čas na to zajít do Pody a zařídit si login do klientské zóny.. protože doteď mám Skylink Live TV a Horizon Go.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
#32
poda streamy jedou pod 02 stále
ne ty původní s názvem kanálu ale ty master s číslem
 
Citovat
#33
pjotrcz: mluviti stříbro, mlčeti zlato....znáš to?
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#34
tak to budeš asi v balíku vid když máš tolik zlata...
 
Citovat
#35
@pjotrcz: Tohle se povedlo! :-D
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
#36
jsou poda kanály i nad portem 5000?
 
Citovat
#37
pjotrcz: Jo, jsou
 
Citovat
#38
Heh já je mám na portu 80 Big Grin
R-TV BOX X10 Plus Android 9.0  a T95N Mini M8S PRO-Čínský bazmek  1




 
Citovat
#39
A mě Poda už druhý den nejede.
 
Citovat
#40
Martin Plachta: Já mám 3 plisty. 2x master linky, ale tam se to mění jak na běžícím pásu a 1x starý zápis s názvy stanic. Ten jede pořád beze změny.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)