• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AirPlay - problém se zařízeními iOS 9.x
Kodi má v nastavení možnost spojení s jablečnými výrobky pomocí AirPlay. Doposud se mi však nepodařilo tyto dva výrobky spojit. 
Kodi instalován na Raspberry pi2 verze 14.2
Airplay na iphonu 5S IOS 9 a na Ipadu 2
v nastavení -služby povolem Airplay ,  UPnp, ovládání pomocí venkovních počítačů 
po spuštění airplay na iph přesměrováno na KODi tj iphon o rp2 ví ale přerávání se nespustí 
IOS 9 přehraje pouze audio IOS 8 i video další výmysl ing z applu 
na webu je návodů dost ale nic mi nefungovalo
má někdo nějakou radu nebo zkušenost

Citovat
Kodi bohuzel nepodporuje AirPlay u iOS 9.x. Jde o to, ze Apple provedl kompletni prepracovani protokolu resiciho prave AirPlay:
> [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Mimochodem, zmeny Apple prubezne dela i treba u kabelu, kdy sem tam zmeni tzv. AuthID v cipu a tim padem "odepisou" neoriginalni "cinske" kabely, respektive ty, kde vyrobce nema podepsanou smlouvu (jen pro zajimavost, treba Belkin ji uz ma). Takovy kabel, ktery ma napriklad naklonovane posledni zname AuthID potom po pripojeni k pristroji nejede, respektive pristroj zahlasi "Prislusenstvi neni podporovano".

Pokud jsem dobre pochopil to, co jsem cetl o AirPlay, tak uz by to melo byt snad "lousknuty", takze musime pockat, nez to zapracuji panove i do Kodi.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
s timhle nikdo zkusenost nema?
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Zkusenost nemam, nicmene vypada to jako presne to, co potrebujeme. Takze uz to nekdo zprovoznil. Ted uz jen pockat, jestli se to nekdy brzo objevi v KODI.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)