• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - online databáze
Po nahození serveru by to mělo být už v pohodě
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Tiež mi to vyhadzuje túto chybu
Apple TV 4K 2021
 
Citovat
mico i teď v poslední hodině ?
Pokud ano tak mi prosím pošli do soukromé zprávy nebo mail. Na jakém zařízení to provozuješ + log
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Akurát som spustil aktualizáciu a asi 10 minút je len initial sync

Používam na windows 10, notebook - Jarvis 16,1

A log ako získam?
Apple TV 4K 2021
 
Citovat
Mico to je správně.
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
uz sa niekomu podarilo vyriešiť tú chybovú hlášku? ja som aj preinstaloval emby a nič. stále to isté
Nvidia shield TV PRO - 500gb ( Android 6.0 + SPMC ) Windows 10 + SPMC - 500gb SSD 
 
Citovat
Stahni se verzi pluginu co je na webu http://library-kodi.eu/addon

Mají chybu v pluginu už to s nimi řeším
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
nevite proc nejde spustit serial pustina,zkousel sem tove vice verzich sosace a nejde nikde
 
Citovat
Potvrzuji, ani mě nejde na malině.
Video není dostupné.
Nejde ani na webu.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
Zkus doplněk Stream Cinema, tam by to mohlo být. A nebo si zaplať HBO, vzhledem ke kvalitě jejich seriálů, např. teď Pustina, nebo skvělý Westworld, to určitě nejsou vyhozené penize.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Tak to vypadá, že chyba v Emby knihovně byla v nové verzi doplňku 2.3.23 opravena, alespoň zatím to jede v pohodě. 
Díky Fistd  Klaním se
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Tak jsem chtěl vyzkoušet knihovnu z Emby a i když jsem to zkoušel dvakrát,tak se nedaří.
Poprvé jsem měl v knihovně 50 filmů a teď 405 a dál nic.Když dám aktualizovat knihovnu,tak se hned zastaví.
Mam Jarvis 16.1. na notebooku s ubuntu.Nějaká rada,co ještě nastavit?
 
Citovat
A hlásí to něco? Vpravo nahoře bys měl vidět průběh aktualizace.
Jinak první načtení kompletní databáze samozřejmě nějakou bobu zabere.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Po prvním přihlášení k Emby nahoře probíhá načítání.Po skončení mám jen složku filmy a v ní jen těch pár filmů.Teď jsem zkoušel znovu čistou instalaci a už se po tagování neobjeví vůbec nic.Není tam nějaké omezení?Je divné,že poprvé sem měl otagováno 50 filmů,po druhé 405 a teď už nic.vždy jsem vše dělal na čistou instalaci kodi.
 
Citovat
A jakou máš verzi Emby? A postupoval jsi přesně podle videonávodu? Mě se aktualizace spustí automaticky , chvíli po startu Kodi.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Jasně,všechno podle návodu.Aktualizace se mi taky spustí,ale mám pak ve filmech jen těch pár filmů.
Dnes ani nejde emby.Nemůžu se tam přihlásit.Mají nějaký problém?
 
Citovat
Taky mi to od včera nejde, asi výpadek, snad se Fistd ozve, co se děje.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Čau omlouvám se že sem nenaps info. Snažil sem se zjistit co se stalo, ale bohužel sem na to nepřišel. Věc se má tak že disk na serveru je prázdný a zálohy se bohužel dělal jen na disk na serveru takže žádnou zálohu nemám momentálně se snažím znovu nahrát linux na server a pak musím znovu nahrát emby server a oscrapovat celi sosac
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
No tak to je síla, to mě mrzí, nějakej nespolehlivej HW. Tak přeju hodně štěstí a pevný nervy, ať to dáš brzy dohromady. A příště holt už budeš zase o něco chytřejší a nedúvěřivější.  4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Tak jsem přešel na online databázy na http://library-kodi.eu/sosac a zatím šlape krásně.Děkuji tvůrcům za dobrou práci.Akorat seriál Domek z karet je špatně otagovaný.
Má být http://www.csfd.cz/film/295103-domek-z-karet/prehled/
a je to otagované na britskou verzi z roku 1990.
Jinak super počin.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)