• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosáč - online databáze
Library-kodi.eu/sosac už se neaktualizuje. Bylo to právě přesunuto na emby server, který by měl být už odpoledne opět v provozu. Jen bude potřeba zvovu vytvořit uživatelské jména o vše sem přišel. Teď provádím poslední testy tak snad odpoledne už to opět pojede
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Ako to vyzerá? Už to funguje? poprosil by som znovu vytvorenie užívateľského mena.
Apple TV 4K 2021
 
Citovat
Taky prosím vytvořit znova uživatelské jméno. Děkuji
 
Citovat
Koukám jako výr , na ty novinky. Teď jsem to (addon) poprvé nainstaloval a požádal bych tedy o přidělení přihlašovacích údajů. Děkuji.
A super práce!!
 
Citovat
Taky prosím vytvořit znova uživatelské jméno. Děkuji moc
 
Citovat
Aj ja poprosim, dakujem ;)
 
Citovat
Pro pristup si pište do pm ať se to tady zbytečně nespamuje
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Nějak mi nefunguje synchronizace Emby knihovny, ani na PC, ani na RPi. Po spuštění to vůbec nezačne synchronizovat, ruční spuštění synchronizace taky nepomohlo. Dělá to ještě někomu, nebo je problém u mě? Verzi doplňku mám poslední 2.3.24
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Mám otázku. Pokud mám své filmy (sosac) přidané do knihovny a nainstaluji emby server. Knihovna se sloučí, nebo tam serialy a filmy budou dvakrát?děkuji za odpoveď.
 
Citovat
budou 2x
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Nejde mi emby server. Je to chyba jen u mě? Zkoušel jsem to i přes IP 31.31.78.99:8096 v prohlížeči.

Ráno už to funguje.
 
Citovat
Už se s Emby přes týden trápím, nikdy mi to nenačetlo korektně celou databázi - vždy mi Kodi "zatuhlo".

Zkoušel jsem ručně synchronizovat, opravit lokální databázi, reset + nové nastavení Emby a žádný z těchto kroků nepomohl. Vždy to načte pouze část databáze nebo to při aktualizaci "zatuhne"

Mám Raspberry 2, OpenElec.

Má někdo podobný problém?
..dík za radu..
 
Citovat
Já jsem emby aktualizoval nadvakrát. Poprvé se mi nečetly všechny seriály a asi 2300 filmů. Pak jsem spustil manuální synchronizaci a asi po 10 hodinách se vše načetlo. Současný stav je 13769 filmů a 979 seriálů.
 
Citovat
Byla provedena uprava na serveru kdy i vám z pomalým internetem by to už mělo fungovat korektně snad
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Jen mám problém, že když rozkoukam nějaký seriál vypnu ho v nějakém čase a pak chci spustit, tak napíše volbu buď od začátku nebo času přerušení. Ale po vybraní volby se film nespustí. Je jedno jaká volba. Asi chyby EMBY Databáze nebo nevím. Je to docela nepohodlné, aby to šlo spustit musím se vrátit o úroveň výš. Rázem zmizí i ikona u dílů, která označuje rozkoukane. S normální knihovnou tento problém nebyl. Je divné, že to nehodí ani žádnou chybu. Je to problém jen u mě?

Používám Beelink GT1 s androidem 6.0 a Kodi 17. Beta
 
Citovat
Za to může strm zatím sem nepřišel na to jak ho upravit aby byl server schopen vycist kde ma pokračovat
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
Děkuji za odpověď. Doufám, že na to přijdeš. Takto je to trochu nepohodlné a nepraktické. Ale jinak databáze super.
 
Citovat
Vždy po nejakom čase mi prestane táto databáza Emby fungovať. Nedá sa cez to spustiť ani jeden film.

Napíše Zlyhalo prehrávanie jedného alebo viacerých prvkov

[Obrázek: screenshot_51.png]
Apple TV 4K 2021
 
Citovat
Ahoj, měl jsem stejný problém, jako uživatel nademnou, nešlo mi přehrávat filmy a seriály, poté co jsem Kodi restartoval, proběhl update Emby databáze a po dokončení tohoto update mi zmizela kompletně knihovna. Nyní mám 0 filmů a 0 seriálů. Musím k databázi přistupovat přes Sosáč.
 
Citovat
Už to nejde vôbec, pri spustení KODI napíše len EMBY CHYBA, viac informácii nájdete v denníku udalostí

Existuje nejaká funkčná knihovňa na sosáč ???
Apple TV 4K 2021
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)