• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beelink GT 1
Už máte někdo doma tuhle krabičku? Viděl jsem videorecenzi Tomáše Holčíka na avmanii i pročetl psanou a docela mě beelink zaujal. Za tu cenu mi připadá lepší než Raspberry Pi 3.

[Obrázek: GetThumbNail.aspx?id_file=541248552&widt...=120&q=100][Obrázek: GetThumbNail.aspx?id_file=543055950&widt...=120&q=100][Obrázek: GetThumbNail.aspx?id_file=943078971&widt...=281&q=100]
RPi2 * 1GB microSD nějakástará * iSCSI na NAS Synology DS211j * BerryBoot * OpenELEC 6.0.3

Citovat
Stran multimediálních mašinek mám raději věci co mají mozkovnu "neandroidní" - androidu jsem se stále nějak nenaučil věřit (preferuji jej pouze na mobilu) 8
Jinak Fernetíku nic ve zlém, pouze můj názor  4
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
interfernet
včera som ho  zrovna testoval .  celkom v pohode na kodi uplne stači . jedine čo treba dať pozor je wifi , totalna katastrofa , v izbe s wifi som nameral naximalne 5 Mbit/s na kabli uplne bez problemov 70 cez powerlink .  kodi nainštalovane  s hromadou odpadu , takže odinštalovane vyčistene a nanovo nainštalovane . par zbytočnosti v krabici tiež nainštalovanych tak som ich odpravil takisto :) za 36 € čo som ja zaň dal, uplna pohoda , ale zase ťažko po jednom dni nejak hodnotiť .  a porovnavať s rpi nemožem , s rpi nemam skusenosti žiadne . S androidom som v pohode Big Grin

tak upravujem ja som kupil    Beelink MiniMXIII  2GB/16gb :) s GT1 nie Big Grin [url=http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_349815.html][/url]

Citovat
Mohl bys vyzkoušet instalaci aplikací Horizion GO, HBO GO, a Filmbox Live?
1xRPi2B → OpenELEC  6.0.3 → Kodi 15.2 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 16.1
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
doplnil som prispevok som si až neskor všimol že pišeš o GT1 , ja som testoval MiniMXIII 2gb/16gb s905

Citovat
Rossi: Taky android nemusím, v tydlifonu mam W10. U beelinku me zaujalo co to umí. A na druhou stranu android v telefonu je určitě nebezpečnější než v mmc. To nikde volat ani posílat sms nebude.
RPi2 * 1GB microSD nějakástará * iSCSI na NAS Synology DS211j * BerryBoot * OpenELEC 6.0.3

Citovat
Fernetíku má nedůvěra nepramení z bezpečnosti android systému (špatně jsem se vyjádřil), ale z jeho nespolehlivosti - mé dřívější zkušenosti s MMC kterým velel android jsou proto vesměs těžce negativní a zapříčinily tak mou celkovou antipatii až alergii na tento systém obsažený v multimediálních či TV zařízeních. Již jsem to tu někde psal, je to již stará bolístka, dodnes jsem na ni nenašel a ani nehledám náplast, mám na HTPC/RPI/AIO Pc atd OS LibreELEC a maximální "nirvána" - co více říci 1

Ještě dodám - nevěřím, že by zařízení s androidem ustálo ty moje psí kusy tak dobře jako to s nějakou tou "mutací" linuxu ...  4
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Mám stejnou zkušenost jako Rossi D. Mám Kodi na všech hlavních systémech a tu na androidu nemám rád. Někdy nenaskočí, někdy musím natvrdo vypnout tablet, protože se nechce vypnout a já nevím proč. Do Androidu nevidím (nebo to neumím). Přitom automatické aktualizace doplňků mám po zkušenosti se sosáčem zakázané.
Openelec 6.0.3 + Raspberry 2B
Kodi 17beta6 Krypton + Win10Pro InsiderPreview +  virtual PC
Kodi Jarvis + Lenovo Yogatablet 10 FHD + Android
Kodi Jarvis + NB Lenovo ThinkPad E540 + Win10Pro
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris

Citovat
Kupujte jen prehravace s podporou komunit,treba na muj je plne funkcni automaticky aktualizovany libreelec.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)